Aktualności KU AZS UZ


Średnio udany był ostatni weekend drugoligowych sekcji KU AZS UZ. Siatkarze bardzo łatwo ulegli zespołowi MKST Astra Nowa Sól 0:3. Po tej przegranej zespół ma już tylko matematyczne szanse aby powalczyć o I ligę.
Futsalowcy w sobotę „odrabiali” zaległości z 12 kolejki. Do Poznania pojechali w mocno okrojonym składzie. W meczu nie wystąpili spisujący się w tym sezonie doskonale bramkarza Macieja Dudek i zawodnicy z pola Adrian Niedźwiedzki i Kacper Konopacki. Na meczu nie było także trenera Zielonogórzan Maciej Góreckiego, który w sobotnie popołudnie bronił barw Stelmetu UKP Zielona Góra w meczu z Chrobrym Głogów. Tak osłabiony wicelider przegrał z zespołem z Wielkopolski 6:5. Porażka tak podrażniła KU AZS UZ MOSiR, że dzień później, w pełnym składzie rozbił on zespół Lions Skwierzyna 3:19. Była to już ostatnia kolejka II ligi w tym sezonie. Zespół z winnego grodu zajął II miejsce w tabeli zdobywając 35 punktów (10 zwycięstw, 5 remisów, 1 przegrana). 
Kolejne zwycięstwo na swoje konto zapisują również tenisiści stołowi. Pokonali oni na wyjeździe zespół MKS Pogoń Góra 4:6 i utrzymują się na 5 miejscu w ligowej tabeli.  Komplet wyników:

Siatkówka

KU AZS Uniwersytet Zielonogórski – MKST Astra Nowa Sól 0:3

Futsal

M40.pl Poznań - KU AZS UZ MOSiR 6:5

Lions Skwierzyna – KU AZS UZ MOSiR 3:19

Tenis stołowy

MKS Pogoń Góra - KU AZS Uniwersytet Zielonogórski 4:6Kolejne spotkania:

Piłka ręczna II liga:
22 marca 2014 r.,(sobota), godz. 18.00, hala UZ ul. Prof. Szafrana 6
KU AZS Uniwersytet Zielonogórski – EUCKO UKS Dziewiątka Legnica


Tenis stołowy II liga:
22 marca 2014 r.
, (sobota), godz. 17.00, mecz wyjazdowy
Top Bolesławiec - KU AZS Uniwersytet Zielonogórski


Futsal:
Turniej o Puchar Prezesa LZPN
23 marca 2014 r., (niedziela), godz. 11.00, hala UZ ul. Prof. Szafrana 6
W turnieju wezmą udział m.in. Cuprum Polkowice, Orlik Mosina, Persa Old Profes Zielona Góra , KU AZS UZ MOSiR Zielona Góra

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT