Biuro Karier UZ zaprasza na XIII Targi Pracy 2015

11 marca 2015 r.

 

Targi Pracy.png

 

Już za tydzień (18 marca br.) na Uniwersytecie Zielonogórskim odbędą się XIII Targi Pracy 2015, organizowane przez Biuro Karier UZ.

 

Jest  to impreza, która od dwunastu lat pomaga młodym ludziom w podjęciu jednej z najważniejszych decyzji w życiu, jaką jest rozpoczęcie kariery zawodowej poprzez znalezienie pracy, praktyki lub stażu. 

 

W tegorocznej edycji pojawią się  nowości. Na Targach staną dwie fotobudki, gdzie będzie można zrobić sobie zdjęcie i za darmo wydrukować. Będą też dwie strefy chill-out z pufami, żeby odpocząć i podyskutować o ofertach, możliwościach lub po prostu poczekać na spotkanie z ekspertem czy firmą. Ponadto na miejscu będzie wypiekana pizza -  przed drzwiami Wydziału Mechanicznego (A-11)  stanie foodtrack i za darmo będzie można się posilić.  

Jak co roku, targom  towarzyszyć będą liczne warsztaty i wykłady tematyczne. 
 

Dla Studentów i Absolwentów uczestnictwo w targach to  doskonała okazja na znalezienie wymarzonej pracy, określenia swojej drogi zawodowej na najbliższe lata czy zdobycia rozeznania w rynku pracy.
 

Dla Przedsiębiorców to możliwość pozyskania dobrze przygotowanej, wykwalifikowanej kadry pracowników, stażystów i praktykantów oraz trwałego zaistnienia w świadomości akademickiej jako pracodawca.

 

Szczegółowy program, niezbędne informacje oraz pełna lista wystawców znajduje się na stronie:: 

 

Targi Pracy odbędą się 18 marca 2015 br. na Wydziale Mechanicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego, przy ul. prof. Szafrana 4 w godz. od 10.00 do 14.00.

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT