Centrum Kształcenia Językowego na UZ organizuje KURSY JĘZYKÓW OBCYCH

30.07.2014 r.

banner.jpg

 

 

Uniwersyteckie Centrum Kształcenia Językowego na Uniwersytecie Zielonogórskim organizuje  KURSY JĘZYKÓW OBCYCH  dla  młodzieży gimnazjalnej, licealnej i dorosłych. Oferta obejmuje kursy języka: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego i hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C2 -od początkujących do zaawansowanych).


Centrum zaprasza dzieci i młodzież do udziału w kursach przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego z języka obcego. W ofercie: specjalistyczne kursy językowe dla określonych grup zawodowych (np. Business English, Wirtschaftsdeutsch, słownictwo medyczne, z branży budowlanej, etc.), kursy językowe dla firm i korporacji oraz skrócony kurs języka angielskiego przygotowujący do prezentacji w języku angielskim.


Zajęcia odbywają się w salach dydaktycznych Uniwersytetu Zielonogórskiego. Każdy z uczestników informowany jest na bieżąco o postępach w nauce. Po zakończonej edycji każdy z uczestników otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu.

Szczegóły na stronie::

 

Zajęcia rozpoczną się od 1 października 2014 r.

Zapisy on-line od 1 sierpnia 2014 r.

 

ulotka_1strona.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT