Dzień Otwarty na WMIiE UZ

12 lutego 2018 r.

 

A4-ogolny.jpg

Wydział Matematyki, Informatyki i Ekonometrii serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych w dniu 14 marca 2018 roku w godzinach 10:00 - 13:00 na spotkanie ze studentami i pracownikami dydaktycznymi, którzy pragną przybliżyć uczniom studia i życie studenckie na Wydziale. Spotkanie odbędzie się  na II piętrze w budynku Wydziału (A-29) przy ul. Szafrana 4a.

 

Uczniowie mogą wziąć udział w warsztatach, aby poznać technologię przyszłości potrzebną do tworzenia gier komputerowych oraz zaprojektować i stworzyć bazę danych. Dowiedzą się również o ważności rozkładu normalnego oraz wiarygodności informacji internetowych. Na specjalnie przygotowanych wykładach znajdą odpowiedzi na pytania, po co nam wiedza, informacje, dane i analityk danych oraz, czy sztuczna inteligencja zdominuje naszą przyszłość. Poznają także różne sposoby interpretacji danych oraz metody Data Science w projektach biznesowych. Powrócą do Platona, aby śladami Gaussa dojść do kryptowaluty i komputerów, których nie ma...

 

Serdecznie zapraszamy na wykłady i warsztaty przygotowane przez pracowników dydaktycznych Wydziału Matematyki, Informatyki i Ekonometrii oraz na mniej formalne spotkania uczniów ze studentami naszego Wydziału!

 

 

Szczegółowy program i zapisy na warsztaty na stronie::

 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT