Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

III Zielonogórskie Spotkanie Rozwojowe na Uniwersytecie Zielonogórskim

11 maja 2016 r.

 

maj.jpg

 

Instytut Filozofii Uniwersytetu Zielonogórskiego już po raz trzeci zaprasza wszystkich chętnych na Zielonogórskie Spotkanie Rozwojowe – tym razem będzie to warsztat z coachingu twórczości.  Poprowadzi dr Magda Fres.

 

Warsztat pt. Coaching twórczości odbędzie się w środę, 18 maja 2016 r., w godz.16.00 –18.30 na Kampusie B UZ przy al. Woj. Polskiego 69 (bud. A-16) w sali 34. 

 

Warsztat jest dla tych, którzy czują nieodpartą i niezrealizowaną potrzebę tworzenia.


W programie:

- jak zostać coachem swojej własnej twórczości,
- jak nadawać znaczenie swojej twórczej pracy,
- jak wyeliminować myślenie dualistyczne,
- jak tworzyć w codziennej krzątaninie,
- ćwiczenia Sekwencji Skupienia (Centering Sequence),
- jak zostać ekspertem od swoich własnych lęków

 

UWAGA!

W celu przygotowania sali z odpowiednią ilością miejsc siedzących zapisy  na warsztat  przyjmowane są drogą elektroniczną najpóźniej dwa dni przed wydarzeniem: b.czardybon@ifil.uz.zgora.pl.

 

 

kwadrat maj.jpg

Dr Magda Fres – certyfikowana i akredytowana przy Izbie Coachingu life coach, creativity coach, superwizor, psycholog ze specjalizacją interpersonalną i menedżerską, trenerka rozwoju osobistego i umiejętności miękkich, pisarka; absolwentka Szkoły Profesjonalnego Coachingu, Uniwersytetu Śląskiego i Central European University w Budapeszcie; dyrektor Śląskiego Oddziału Izby Coachingu, członkini Creativity Coaching Association; dyrektor Katowickiego Centrum Psychologii i Coachingu. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w niedyrektywnych metodach pracy z ludźmi w różnych środowiskach. Autorka projektu dla biznesu Fight and Innovate, integrującego coaching kreatywności w pracy z organizacjami. Prowadzi zajęcia ze studentami m.in. doradztwa filozoficznego i coachingu na UŚ. Więcej: www.magdafres.pl.

Każdemu z nas zdarzyło się w życiu stworzyć coś oryginalnego. Jedni dawno o tym zapomnieli, inni z tego żyją, a jeszcze inni... No właśnie: przemykają z dnia na dzień z gnębiącym uczuciem frustracji i niezrealizowanych talentów i pragnień. Co zrobić, żeby być twórczym? Jak realizować potrzebę tworzenia, kiedy mamy na głowie wiele obowiązków i tak zwaną walkę o byt? I czy to w ogóle ma dla nas jakieś znaczenie?

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT