Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Konkurs na stanowisko biblioteczne w Bibliotece Uniwersytetu Zielonogórskiego

15 października 2017 r.

UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI

OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO BIBLIOTECZNE

w Bibliotece Uniwersytetu Zielonogórskiego

(zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat)

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie specjalistycznej biblioteki o profilu artystycznym oraz działu dokumentacji  artystycznej.
  • Opracowanie zbiorów w komputerowej bazie danych zgodnie ze standardami bibliotecznymi.
  • Kompleksowa obsługa czytelników biblioteki zgodnie z jej profilem.
  • Wykonywanie bieżących prac administracyjnych związanych z działalnością biblioteki.
  • Współorganizacja wystaw i spotkań z artystami w ramach działalności Artoteki Grafiki.
  • Praca w systemie dwuzmianowym.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie.
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów zawodowych.
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie biblioteczne.
  • Umiejętność obsługi czytelników w zakresie ich potrzeb naukowych i edukacyjnych.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych.
  • Dodatkowo cenione doświadczenie pracy w bibliotece.

Kandydat zobowiązany jest złożyć:

  • List motywacyjny.
  • Życiorys-curriculum vitae.
  • Dokumenty potwierdzające wykształcenie.
  • Dokumenty potwierdzające kursy i szkolenia.
  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodne z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych poświadczone własnoręcznym podpisem (tj. Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm).

Wymagane dokumenty należy składać osobiście do dnia 29.11. 2017 r. do godz. 15:00 w sekretariacie Biblioteki Uniwersytetu Zielonogórskiego, p. 1.06, I piętro, al. Wojska Polskiego 71.

Informujemy, że komisja zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadamiania o decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT