Kraków – Impact’19

13 marca 2019 r.

 

Impact_19_grafika_Facebook.png

 

Redukcja emisji CO2, projekty Smart City czy idea carsharingu mają zmienić jakość i styl życia mieszkańców dużych miast, w których niebawem pojawi się sieć 5G. Jak jakim kierunku  rozwijać się będzie cyfrowa gospodarka?

Nadchodzący Impact’19 (21 i 22 maja) w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie  będzie okazją do spotkania się ekspertów z całego świata, ze środowiskami startupowymi, akademickimi, przedsiębiorcami i przedstawicielami administracji publicznej, aby wspólnie rozmawiać przyszłości cyfrowej gospodarki w Polsce i na świecie.


2 dni kongresu, ponad 250 speakerów, 4 sceny, 6 tys. uczestników, 8 wydarzeń towarzyszących.

 

 

 

 

 

 

 

Tegoroczna agenda oparta będzie o 8 głównych ścieżek tematycznych:
 

fintech & e-commerce - przyszłość sektora finansów oraz nowe modele handlu, przy użyciu wielokanałowości sprzedaży, POSów nowej generacji czy Internetu Rzeczy (IoT).
 

applied AI - sztuczna inteligencja to szansa na rozwiązanie skomplikowanych problemów wielu branż. Jak ją wykorzystać, jak efektywnie implikować AI, aby osiągnąć długoterminową  przewagę nad konkurencją - te zagadnienia zostaną poruszone w ścieżce applied AI.
 

mobility rEVolution - rewolucja w technologii transportowej, silniki elektryczne, nowe modele biznesowe, zmiany w trendach i zapotrzebowanie na nowe źródła energii. Ścieżka mobility rEVolution przybliży szanse i zagrożenia jakie niesie z sobą inteligentna mobilność dla przemysłu i konsumentów.
 

digital state - cyfryzacja usług administracji publicznej to szansa na większe zaangażowanie obywateli, stymulowanie wzrostu produktywności i czynnik pobudzający przedsiębiorczość.
 

next health - jak biotechnologia farmaceutyczna i rewolucja cyfrowa może wpłynąć na kształt nowoczesnej opieki zdrowotnej?  Ścieżka tematyczna next health obejmie dyskusje na temat badań i terapii genowych, robotyki medycyny, a nawet wpływu biotechnologii na przemysł rolniczy.
 

space odyssey - dyskutując o przyszłości sektora kosmicznego weźmiemy pod uwagę rolę młodych innowatorów, inwestorów i krajowych i międzynarodowych Agencji Kosmicznych. Odpowiemy również na pytanie jakie wartości tworzą nowe technologie m.in. sztuczna inteligencja dla branży kosmicznej.
 

science to business - współpraca ośrodków badawczych na świecie z biznesem to siła napędowa gospodarki. Ścieżka „science to business” będzie przestrzenią do dyskusji o miejscu nauki w innowacyjnym ekosystemie.
 

digital industry - czwarta Rewolucja Przemysłowa tworzy nowe możliwości rozwoju gospodarczego. Jej siłą napędową są m.in. IoT, przechowywanie danych w chmurze, czy sztuczna inteligencja. Podczas ścieżki digital industry światowi liderzy pokażą jak wdrażają najnowsze rozwiązania w przemyśle.

 

Wejdź na impactcee.com i dołącz do nas 21 i 22 maja w Krakowie!

 

Wydarzenie zostało objęte patronatem  Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT