Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Piąć się w górę! PKM Zachód AZS UZ - Śląsk Forza Wrocław – zapraszamy na mecz szczypiornistów!

27 lutego 2020 r.

Młodzi, sprytni i nieprzewidywalni zielonogórzanie stają przed kolejnym wyzwaniem. W ostatni dzień lutego biało-zieloni przeciwstawią się wrocławskiej sile, zdolności i wytrzymałości, bo to w tłumaczeniu na język polski oznacza Forza.

Sobotni rywal, mimo zwycięstwa po rzutach karnych nad liderującą Stalą nie plasuje się w "czubie" tabeli. WKS Śląsk Forza Wrocław po 2 zwycięstwach w rundzie rewanżowej zajmuje 5 stopień w rankingu. Podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego w tym roku kalendarzowym odnotowali jedno zwycięstwo, co pozwala im okupować 7 miejsce.

Pojedynek pierwszej rundy przyniósł wiele emocji. Po słabym początku w wykonaniu AZS UZ, wrocławianie prowadzili już 12:5. Po kilku minutach fantastycznej gry, przewaga gospodarzy stopniała do zaledwie dwóch trafień. W 50. minucie akademicy doprowadzili do remisu 22:22 jednak dwa nietrafione karne wykluczyły PKM Zachód AZS UZ z odniesienia zwycięstwa na wyjeździe.

Sytuacja w tabeli przedstawia się bardzo interesująco. Zwycięstwo akademików nad Forzą i triumf Piekar Śląskich nad Wieluniem przybliżyłby mocno zielonogórzan do walki o miejsca 5-6. Czy to się uda? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę.

PKM Zachód AZS UZ - WKS Śląsk Forza Wrocław
sobota, 29.02.2020r. - godzina 16:00
hala UZ, ul. Prof. Szafrana 6

Bilety:
ulgowe: 5,00 zł (uczniowie, studenci, renciści i emeryci po okazaniu legitymacji)
normalne: 10,00 zł (pozostałe osoby)

Wejściówki można zakupić w kasie 45 minut przed rozpoczęciem spotkania. Liczba miejsc ograniczona.

D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT