XII Międzynarodowe Sympozjum Naukowe Między Biotechnologią a Ochroną Środowiska na UZ

17 listopada 2017 r.

WNB- konferencja.jpg

Uczestnicy ubiegłorocznego sympozjum

Koło Naukowe Biologów działające na Wydziale Nauk Biologicznych Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza  na XII Międzynarodowe Sympozjum Naukowe Między Biotechnologią a Ochroną Środowiska, które odbędzie się w dniach 22-24 listopada 2017 r. w budynku wydziałowym (A-8) przy ul. Prof. Z. Szafrana 1 w Zielonej Górze.

Uroczysta inauguracja konferencji odbędzie się 22 listopada 2017 o godz. 11.30 w sali 11.

 

Od 2005 roku na Wydziale Nauk Biologicznych, organizowane jest przez Koło Naukowe Biologów UZ, cykliczne Międzynarodowe Studenckie Sympozjum Naukowe „From Biotechnology to Environmental Protection” –  Interdisciplinary Meeting of Young Naturalists. Studenci i doktoranci kierunków przyrodniczych prezentują wyniki swoich badań w ramach sesji posterowych oraz sesji referatowych. Sekcje tematyczne to: biologia człowieka, biologia molekularna, biotechnologia, botanika, ekologia, ochrona przyrody i zoologia. Językiem konferencji jest język angielski.

Członkami Komitetu Naukowego są naukowcy polscy i zagraniczni (m.in. z Włoch, Ukrainy i Niemiec). W 11. edycjach konferencji w sumie wzięło udział ponad 1000 czynnych uczestników, którzy reprezentowali ponad 30 ośrodków akademickich z Polski i zagranicy (Czechy, Ukraina, Nigeria, Słowacja, Rosja, Armenia, Rumunia. Gruzja, Nigeria, Wietnam, Hiszpania). 12. edycja tej konferencji odbędzie się w dniach 22-24 listopada 2017. Uroczyste otwarcie konferencji zaplanowano 22.11 o godz. 11.30. Zapraszamy do budynku Wydziału Nauk Biologicznych, ul. Szafrana 1, sala 115. Swój udział zapowiedzieli studenci i młodzi naukowcy z Polski, Hiszpanii i Ukrainy. Najlepsze wystąpienia, oceniane przez Komitet Naukowy,  zostaną wyróżnione specjalnymi dyplomami i nagrodami.

 

Strona internetowa sympozium  http://www.bioconference.wnb.uz.zgora.pl/

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT