Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową dla dzieci pracowników UZ

6 listopada 2020 r.

 

Plakat na Konkurs na Katkę Bożonarodzeniową 2020.jpg

Dziś rusza kolejna edycja Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową dla dzieci pracowników Uniwersytetu Zielonogórskiego organizowanego przez Biuro Promocji i Dział Socjalny oraz Instytut Pedagogiki UZ pod patronatem Akcji Uniwersytet Dzieciom.


Z uwagi na sytuację, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy, musimy nieco zmodyfikować dotychczasowe zasady naszego konkursu, ale wierzymy, że to tylko raz i już za rok powrócimy do tradycyjnej formuły.


W konkursie mogą wziąć udział dzieci urodzone w latach 2004-2017.  Należy wykonać kartkę z motywem świątecznym, mile widziany będzie akcent związany z uczelnią.  

Prace mogą być wykonane dowolną techniką, ale muszą zostać zeskanowane lub sfotografowane i wysłane w formie elektronicznej na adres: bp@uz.zgora.pl.

Praca – dokument, musi zostać podpisana imieniem i nazwiskiem autora oraz wiekiem.

W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz dokładnego miejsca pracy rodzica/opiekuna dziecka.


Konieczne jest wydrukowanie, podpisanie i przesłanie skanu oświadczenia do pobrania ze strony:: i przesłanie wraz z pracą. Prace przesłane bez oświadczenia nie będą brane pod uwagę w konkursie.


Prace należy przesłać najpóźniej do 23 listopada br.

Regulamin konkursu dostępny na stronie::Z każdej z czterech kategorii wiekowych (3-5 lat, 6-9 lat, 10-13 lat oraz 14-16 lat) zostanie nagrodzona jedna praca.  Zostaną one wysłane, drogą elektroniczną, z życzeniami świątecznymi od Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego, do firm i instytucji w kraju i za granicą.
 

Finał konkursu, tym razem wirtualnie, będzie miał miejsce 6 grudnia br. na Facebooku Uniwersytetu Zielonogórskiego i kanale YouTube UZ

 

Dla wszystkich uczestników konkursu przygotowano niespodzianki.


Patronat nad Konkursem objął Rektor Uniwersytetu Zielonogórskiego prof. dr hab. Wojciech Strzyżewski.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT