Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Nominacja Uniwersytetu Zielonogórskiego do Polskiej Nagrody Innowacyjności 2014

11.06.2014 r.

 

Uniwersytet Zielonogórski, znalazł się w gronie najlepszych w Polsce i został nominowany do Polskiej Nagrody Innowacyjności 2014, w kategorii najbardziej kreatywnego i innowacyjnego uniwersytetu.


Polska Nagroda Innowacyjności to program promocyjny i wizerunkowy, którego celem jest nagrodzenie instytucji i firm działających na polskim rynku, których działalność cechuje innowacyjność i dbałość o sferę badawczo-rozwojową. Prowadzony jest przez redakcję "Forum Przedsiębiorczości", dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”. Nagrody są wyrazem uznania dla prowadzonej działalności i uhonorowania sukcesów. Promowani są ci, których działalność prowadzi zarówno do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań biznesowych, jak i naukowych.

Pomysłodawcą programu jest Polska Agencja Przedsiębiorczości, główny organizator Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, którego pierwsza edycja odbyła się 7 listopada 2013 r. w Katowicach i zgromadziła kilkuset przedstawicieli najwyższego managementu polskich firm i instytucji. Wręczenie Polskiej Nagrody Innowacyjności 2014 nastąpi podczas kolejnej edycji Kongresu 27 października 2014.

Więcej informacji o kongresie:: 


Polska Nagroda Innowacyjności jest także wydarzeniem medialnym. Jego ważnym zadaniem i celem jest promowanie biorących w nim udział firm i instytucji oraz możliwie najbardziej profesjonalne nagłaśnianie ich działań i sukcesów. Laureat programu wejdzie w posiadanie praw używania godła programu we wszystkich celach i formach, jakie uzna za stosowne i potrzebne (elementy identyfikacji, publikacje, strona www, własne materiały reklamowe). Zdobycie tego lauru to znakomite podkreślenie jakości działania i docenienie dotychczasowych osiągnięć, a także doskonała możliwość wypromowania swoich innowacji. 
 

 

List nominacyjny - Uniwersytet Zielonogórski.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT