A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Pierwsze zwycięstwo futsalowców w nowym roku

4 stycznia 2016 r.

W niedzielny wieczór, 3 stycznia br., drużyna futsalu zainaugurowała rozgrywki w nowym roku. Podopieczni trenera Macieja Góreckiego udali się do Piły, by rozegrać mecz pierwszej rundy. Pierwsza odsłona pojedynku należała do ekipy gospodarzy, którzy dwukrotnie posłali piłkę do bramki biało-zielonych. Zespoły schodziły na przerwę przy stanie 2:1, za sprawą celnego strzału Dominika Skrzyńskiego w 16. minucie pojedynku. Druga połowa ukazała zupełnie inne, lepsze oblicze akademików. Reprezentacja Winnego Grodu wspięła się na wyżyny swoich umiejętności i kilkakrotnie pokonała obronę Piły. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem MOSiR-u AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 5:3. Dzięki tej wygranej, zielonogórzanie powiększyli swoją przewagę, nieustannie zasiadając na fotelu lidera.

KS Credo Futsal Piła – MOSiR AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 3:5 (2:1)

Bramki dla Zielonej Góry zdobyli: Jakub Turowski 2, Dominik Skrzyński (1), Łukasz Hanc (1), Karol Pudzianowski (1)