Santander - oferta

15 października 2020 r.

logo -Santander Universidades.jpg

W ramach inicjatywy #ZainwestujWSiebie Santander Universidades oferuje 5 programów dla niemal 1,5 tysiąca studentów i młodych ludzi rozpoczynających karierę zawodową. 


Jest to okazja na zdobycie cenionych na rynku kompetencji i certyfikatów. 


Aplikacja na wszystkie programy odbywa się poprzez platformę http://Santander-grants.com.   W semestrze zimowym Santander Universidades oferuje:

Akademię Santander Universidades: 200 studentów i absolwentów będzie miało możliwość wzięcia udziału w 9 spotkaniach online z najwyższą kadrą zarządzającą Santander Bank Polska. Uczestnicy będą mogli posłuchać wystąpień prezesa Zarządu Michała Gajewskiego, członków Zarządu, wysokiej rangi dyrektorów oraz prezes Fundacji Santander Bank Polska Marzeny Atkielskiej. Inicjatywa ma na celu zainspirować młodych ludzi do dalszego rozwoju i wskazać możliwe ścieżki rozwoju, kluczowe kompetencje przyszłości oraz trendy z rynku finansowego.

Aplikuj do 30.10.2020


Ogólnopolską sesję kół naukowych: 200 stypendiów dla studentów działających w kołach naukowych. Celem konferencji jest prezentacja wyników badań prowadzonych przez studentów działających w studenckich kołach naukowych oraz wymiana poglądów i doświadczeń między studentami.

Aplikuj do 20.10.2020


Stypendia Santander Skills for Professional Development – ESADE:  400 stypendiów skierowanych studentów i młodych absolwentów z niewielkim doświadczeniem zawodowym. Celem programu jest rozwijanie kompetencji interpersonalnych, kreatywności, negocjacji, podejmowania decyzji.

Aplikuj do 12.11.2020


Stypendia Santander English for Professional Development – Upenn: 500 stypendiów dla studentów i absolwentów, których angielski nie jest językiem ojczystym, z maksymalnie 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Celem jest zwiększenia umiejętności językowych i wiedzy w zakresie rozwoju zawodowego na globalnym rynku pracy, wybranej ścieżki zawodowej i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Aplikuj do 16.12.2020


Stypendia Santander Women Emerging Leaders - LSE: 125 stypendiów dla kobiet z doświadczeniem zawodowym od 5 do 12 lat.  Program ma na celu rozwinięcie umiejętności przywódczych i negocjacyjnych kobiet na obecnym etapie kariery zawodowej.  

Aplikuj do 09.11.2020 

 

Poniżej znajduja sie szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych rodzajów stypendiów.

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT