Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Startuje projekt „Aktywnie zmieniaj siebie”

20 lipca 2020 r.

aktywnie zmieniaj siebie.png

Masz 18-35 lat? Jesteś mieszkańcem województwa lubuskiego? Borykasz się z nadwagą lub otyłością? Ten program jest właśnie dla Ciebie! Naucz się dobrych nawyków i wprowadź je na stałe do swojego życia! 


Indywidualne plany żywieniowe, zajęcia w otwartej przestrzeni, webinary z poradami oraz telekonsultacje. To wszystko czeka na Lubuszan, chcących wprowadzić zmiany w swoim życiu.


W tegorocznej edycji na uczestników czeka 20 miejsc. Na początku każdy beneficjent otrzyma dostęp do zbilansowanego planu żywieniowego i poradników w formie e-booków przygotowanych przez dyplomowanego dietetyka. Ponadto, każdy uczestnik będzie miał możliwość odbycia indywidualnej konsultacji telefonicznej z dietetykiem w celu skonsultowania swojej diety i rozwiania wszelkich wątpliwości.

Ze względu na wyjątkową sytuację, dla uczestników przygotowano szereg zajęć z aktywności ruchowej. W otwartej przestrzeni, dla każdego znajdzie się coś interesującego. Marszobiegi, przejażdżki rowerowe, zajęcia ogólnorozwojowe, a może gry zespołowe? W specjalnej grupie wsparcia, uczestnicy będą mogli na bieżąco wymieniać się nabytymi doświadczeniami. Wsparcia ze strony specjalistów również nie zabraknie. Lubuszanie będą mogli skorzystać z warsztatów oraz webinarów z poradami psychodietetycznymi.

Program skierowany jest głównie do osób z nadwagą i otyłością, które mieszczą się w przedziale wiekowym 18-35 lat.


Udział w trzymiesięcznym projekcie jest całkowicie bezpłatny. Zadanie jest współfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.


Dziś, 20 lipca 2020 r. ruszył nabór, który potrwa do 31 lipca br. Tydzień później organizatorzy skontaktują się z osobami, które zostały zakwalifikowane do programu.


Formularz zgłoszeniowy - http://forms.gle/pLiu48fPKcsjLMPd9
 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT