Wirtualne Dni Otwarte Instytutu Budownictwa

23 marca 2020 r.

 

wirtualne dni otwarte  IB slider.jpg

 

 

 

 

Tegoroczne Dni Otwarte Instytutu Budownictwa, zaplanowane na 8 kwietnia, nie mogą się odbyć ze znanych nam wszystkim powodów. Jednak my nie chcemy i nie możemy się poddać. Dostosowując się do obecnej sytuacji proponujmy 27 marca od godziny 7.00 do godziny 20.00 Wirtualne Dni Otwarte IB. Na Facebookowym profilu Instytutu Budownictwa utworzyliśmy wydarzeniehttps://www.facebook.com/events/204898214109697/ i zapraszamy wszystkich od uczestnictwa.

 

Od rana pojawiać się będą informacje o Instytucie, pracownikach, studentach, organizowanych konferencjach, sympozjach, wykładach otwartych i innych wydarzeniach które miały miejsce w ubiegłym roku akademickim i które udało się zorganizować w tym roku.  Pokazane zostaną budynki oraz laboratoria badawcze i dydaktyczne, zaprezentowane zostaną kierunki kształcenia, przybliżone sukcesy pracowników i studentów. Ponadto będzie można przyjrzeć się życiu studenckiemu i będziemy Was przekonywać, że warto u nas studiować!


Żyjemy w czterech ścianach, ale nasze możliwości są przecież nieograniczone! Zapraszamy do Instytutu Budownictwa UZ!!!!!

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT