Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Zapraszamy na mecz I ligi piłki ręcznej mężczyzn

18 października 2018 r.

W najbliższy weekend ruszają spotkania 5. kolejki pierwszej ligi piłki ręcznej mężczyzn. W tym tygodniu podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego podejmą Olimp Grodków.

Reprezentacja miasta dwukrotnie zdobyła punkty we własnej hali. W pierwszym spotkaniu z Forzą Wrocław, zielonogórzanie zgarnęli komplet zwyciężając 31:28. W pojedynku 3. kolejki, biało-zieloni zremisowali w regulaminowym czasie gry z Ostrovią Ostrów i ostatecznie „przytulili" kolejne oczko.

Sobotni rywal akademików również rozgrywał spotkanie z Ostrovią przed własną publicznością. Po 60 minutach tablica wskazywała także rezultat remisowy. W „loterii” rzutów karnych zwyciężył Grodków, zabierając 2 punkty na swoje konto.

Najbliższy pojedynek będzie bardzo emocjonujący. Ekipa z Winnego Grodu przyzwyczaiła swoich kibiców do zaciętych pojedynków, pełnych zwrotów akcji i wielkich emocji do ostatniej syreny. Ten mecz będzie podobny. Obecność kibiców, z pewnością doda otuchy zielonogórskiemu AZS. Zawodnicy liczą na swoją publiczność!

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - UKS Olimp Grodków:

miejsce: hala sportowa UZ, ul. Prof. Szafrana 6,

data: 20 października 2018 r. (sobota),

godzina: 19:00.

Bilety:

ulgowe: 5 zł  (uczniowie, studenci, renciści, emeryci za okazaniem legitymacji),

normalne: 10 zł  (pozostałe osoby),

Wejściówki na mecz można zakupić 50 minut przed rozpoczęciem spotkania w kasie przy wejściu głównym (WEJŚCIE A). Ilość miejsc ograniczona!

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Zielona Góra.

D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT