Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

28. edycja Lubuskiego Mistera Budowy – czekamy na zgłoszenia!

12 stycznia 2022 r.

 

lubuski_mister_budowy.jpg

Uniwersytet Zielonogórski, Lubuska Izba Budownictwa oraz Lubuska Izba Inżynierów Budownictwa zaprasza do zgłaszania swoich obiektów budowlanych w konkursie Lubuski Mister Budowy. Jest to już 28 edycja tego konkursu.

 

Konkurs Lubuski Mister Budowy na najlepszy obiekt budowlany naszego województwa organizowany jest od 1994 roku. LMB to prestiżowy przegląd branży budowlanej w naszym regionie. O wyborze decyduje Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą wybitni specjaliści i fachowcy z branży. Eksperci oceniają nie tylko architekturę czy zagospodarowanie terenu, ale także funkcjonalność, konstrukcję i poziom wykończenia.


W zeszłym roku nagrodzono 11 budynków w ośmiu kategoriach: budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne, osiedla mieszkaniowe, adaptacje i remonty, domy inteligentne, budownictwo przemysłowe, budownictwo użyteczności publicznej, zabytkowe obiekty budowlane oraz inne budowle.


Lubuski Mister Budowy stał się synonimem sukcesu oraz wysokiej jakości w branży budowlanej. Nad Konkursem patronat honorowy od wielu lat ma m.in. Lubuski Urząd Marszałkowski, a patronat medialny sprawuje Gazeta Lubuska. Nagrodzone statuetką Lubuskiego Mistera Budowy firmy zyskują renomę oraz rozpoznawalność na terenie naszego województwa.

Laury Lubuskich Misterów Budowy, które otrzymują najsolidniejsi inwestorzy, projektanci i wykonawcy z całego regionu, wręczane są podczas Lubuskiej Gali Budownictwa.

 

Zgłoszenia należy przesyłać poprzez formularz dostępny na stronie http://lubuskaizbabudownictwa.pl/lubuski-mister-budowy lub listownie na adres biura Lubuskiej Izby Budownictwa do 30 czerwca br.

Szczegóły na stronie::

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT