Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

3. Zielonogórskie Spotkanie z Matematyką na UZ

15 stycznia 2020 r.

 

plakat-Spotkanie z matematyką.jpg

Instytut Matematyki, Oddział Zielonogórski Polskiego Towarzystwa Matematycznego oraz Koło Naukowe Laboratorium „Matematyczne” Paradoks  serdecznie zapraszają zainteresowanych matematyką pozaszkolną licealistów, uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz nauczycieli matematyki w roku szkolnym 2019/2020 na cykl 7 Zielonogórskich Spotkań z Matematyką na UZ.

 

Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu, w środy od godz. 13:00 -15:00 na II piętrze budynku A-29 Instytutu Matematyki UZ.

 

Zajęcia są bezpłatne!

 

W ramach spotkań odbędą się wykłady, spotkania z zielonogórskimi matematykami oraz warsztaty matematyczne dla uczniów w dwóch kategoriach wiekowych, grupa młodsza (klasy 7 i 8 szkół podstawowych), grupa starsza (licealiści).

 

3. Zielonogórskie Spotkanie z Matematyką na UZ odbędzie się 22 stycznia 2020 r.  w godz. 13:00-15:00, sala 207 budynek A-29 Instytutu Matematyki Uniwersytetu Zielonogórskiego.


Wykład na temat O dylemacie więźnia wygłosi dr  Łukasz Balbus (Instytut Matematyki UZ).
 

Zajęcia warsztatowe prowadzić będą studenci Koła Naukowego Laboratorium „Matematyczne” Paradoks pod kierunkiem opiekuna koła dr Krystyny Białek.
 

Czekamy na wszystkich zainteresowanych w środę 22 stycznia 2020 r. w godz. 13:00-15:00 na II piętrze budynku A-29 Instytutu Matematyki UZ.
 

UWAGA:

Na 3. Zielonogórskie Spotkanie z Matematyką na UZ wymagana jest wcześniejsza rejestracja pod tym adresem: https://forms.gle/cA4bxNUFjPUXMKPj9


Liczba miejsc jest ograniczona - liczy się kolejność zgłoszeń.
Potwierdzenie rezerwacji zainteresowani otrzymają w ciągu 24 godzin.
Ewentualne pytania prosimy kierować pod adres: k.bialek@wmie.uz.zgora.pl

 

Aktualne informacje na temat kolejnych Zielonogórskich Spotkań z Matematyką na UZ będą dostępne na stronie internetowej koła: www.lmp.wmie.uz.zgora.pl w zakładce Projekty -> Zielonogórskie Spotkania z Matematyką.

 

Organizatorzy koło LMP.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT