Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Akademia Budimex na Uniwersytecie Zielonogórskim

14 kwietnia 2016 r.

 

 

 

Akademia Budimex na Uniwersytecie Zielonogórskim

Certyfikaty i zaproszenia na praktyki czekają!

 

Grupa Budimex zaprasza studentów budownictwa kubaturowego, drogowego, mostowego, kolejowego, inżynierii środowiska oraz energetyki do udziału w VII edycji bezpłatnego warsztatu Akademia Budimex.

 

Wiążesz swoją przyszłość z budownictwem? A może z energetyką? Chcesz pracować przy dużych, ciekawych projektach budowlanych i korzystać z nowoczesnych technologii? Jeśli tak, weź udział w tym wydarzeniu!

 

Wasza kariera w Grupie Budimex może zacząć się szybciej niż myślicie. Dołączcie do wydarzenia i weźcie ze sobą swoje CV. Po spotkaniu będziecie mogli je wręczyć osobom z HR, którzy również odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

 

Akademia Budimex to okazja do poznania ekspertów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z placu budowy. W trakcie warsztatu zobaczysz, w jaki sposób innowacyjne rozwiązania w inżynierii lądowej, komunikacyjnej, energetyce, o których uczysz się podczas zajęć, można stosować w praktyce. Poznasz także możliwości rozwoju w tej firmie.

 

Dodatkowo, otrzymasz certyfikat potwierdzający udział w warsztacie. Na najlepszych czeka możliwość wygrania praktyki w Grupie Budimex - jednej z najbardziej prestiżowych i renomowanych firm budowlanych!

 

Data: 21 kwietnia 2016 r., godz. 13.30 – 16.00

 

Miejsce: Wydział Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska, ul. Prof. Z. Szafrana 1, bud. A-8, sala: 213

 

Prezentacje:

Druga jezdnia S-3 odc. Sulechów-Nowa Sól

BIM

 

 

 

21.04_ZIEG_Ulotka_przod.jpg 21.04_ZIEG_Ulotka_tyl.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT