Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Akademia Przyszłości poszukuje wolontariuszy do pracy z dziećmi w Zielonej Górze.

10 stycznia 2017 r.

 

 

 

xx.png

 


Drogi studencie,

 

wiesz, że w Zielonej Górze działa projekt, w którym pomagamy dzieciom uwierzyć w siebie? Ten projekt, to AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI!

 

Wolontariusze Akademii pracują z dziećmi, które borykają się z problemami w szkole. Spotykają się z nimi regularnie w systemie 1 na 1. Ich misją jest zmotywowanie swoich podopiecznych i dodanie im wiary w siebie. Wchodząc na stronę www.akademiaprzyszlosci.org.pl możesz uzyskać więcej informacji o projekcie.

 

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI pomagamy dzieciom, w które nikt nie wierzy. Jeśli my nie powiemy im, że są ważne, to być może nigdy tego nie usłyszą. Wejdź na https://akademiaprzyszlosci.org.pl/wybierz-dziecko i pomagaj! Specjalnie dla Akademii własnymi historiami podzielili się Paulina Mikuła Mówiąc inaczej, Arlena Witt Po Cudzemu, Konrad Kruczkowski Halo Ziemia i Włodek Markowicz.

 

Wolontariusze potwierdzają, że udział w Paczce czy w Akademii, nauczył ich m.in. planowania, dobrej organizacji pracy, komunikatywności i współpracy z innymi.

 

Akademia pozwoliła mi poznać fantastycznych ludzi – takich samych wariatów jak ja, którym się chce. Chce się wstawać rano, robić niesamowite rzeczy i przenosić góry – mówi Ania, SuperW Akademii z Pomorza. Miałam nadzieję zmienić czyjeś życie, tymczasem zmieniło się moje – podkreśla.

 

W Zielonej Górze wciąż poszukujemy TUTORÓW dla 30 dzieci. Bez nich Akademia nie może działać, a dzieci się rozwijać. Spotkania z tutorem są najważniejszą częścią projektu i to one dają dzieciom najwięcej. Tutor staje się pewnego rodzaju przyjacielem dziecka, który poprzez naukę, zabawę i wspólne spędzanie czasu ma na nie ogromny wpływ, a sam też wiele się od niego uczy.

 

Zgłoś się już dziś na stronie www.superw.pl

 

Akademia Przyszłości poszukuje także DARCZYŃCÓW INDEKSOWYCH. Darczyńca wybiera dziecko, któremu funduje Indeks Sukcesów. W ten sposób wspiera ucznia w jego drodze od porażki w szkole do sukcesu w życiu. Można zostać darczyńcą indywidulnym, fundując Indeks samodzielnie lub grupowym i dorzucić się do otwartej już zbiórki albo założyć własną.

Opisy dzieci można znaleźć na www.akademiaprzyszłości.org.pl

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT