Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Aktywnie Zmieniaj Siebie z AZS

19 grudnia 2018 r.

 

plakat_azs.png

W piątek, 21 grudnia br.,  o godz. 11.00 w Palmiarni Uniwersyteckiej przy al. Woj. Polskiego 69 odbędzie się spotkanie inaugurujące projekt  Aktywnie Zmieniaj Siebie z AZS.
 

Jest on organizowany przez KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, który zajął 1 miejsce w konkursie na kampanie społeczne, zorganizowanym przez Akademicki Związek Sportowy. Projekt ma zostać przeprowadzony równocześnie w 4 miastach, w tym w Zielonej Górze.

 

AZS to największa organizacja sportowa w Polsce, zrzeszająca nie tylko sportowców wyczynowych, ale wszystkich miłośników aktywnego stylu życia. Dlatego ma bardzo duży potencjał w promowaniu idei tego projektu, którą jest propagowanie zdrowego stylu życiu, ale również pokazanie, że z odpowiednim wsparciem i z determinacją można osiągnąć swój cel (np. poprawę stanu zdrowia/ wydobycie ukrytego piękna/poprawę kondycji/zmianę sylwetki/), tym samym zmieniając swoje życie na lepsze. Czasami człowiek chciałby coś zmienić w swoim życiu, lecz brakuje mu wiedzy, nie wie od czego zacząć. My wskażemy mu drogę, pokażemy możliwości, damy dostęp do wiedzy i pomożemy znaleźć w nim samym motywację do podjęcia działania w kierunku realizacji celu.

 

Uczestnicy, którzy zostali wybrani komisyjnie do projektu, przejdą kompleksową przemianę- wizerunkową, mentalną, kondycyjną i w kierunku poprawy zdrowia i sylwetki. Przez 3,5 miesiąca będą pod ścisłą opieką psychologa, dietetyka, trenera, będą otrzymywać codziennie indywidualnie zbilansowane przez dietetyka, zdrowe posiłki od firmy cateringowej oraz będą uczęszczać na zajęcia sportowe do AZS. Do projektu dołączyły firmy partnerskie z branży beauty (fryzjer, wizażysta, stylista, kosmetolog), którzy dopełnią metamorfozę. Całość będzie podglądania przez fotografa i oko kamery na bieżąco relacjonowana.


W kwietniu odbędzie się finał projektu, na którym przedstawimy efekty przemian.

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT