Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Bachanalia 2014 coraz bliżej

 

Tegoroczne Dni Kultury Studenckiej Bachanalia 2014 tradycyjnie już rozpoczną się paradą, która przejdzie ulicami miasta z kampusu A na zielonogórski deptak, gdzie studenci przejmą klucz do bram miasta. W tym roku aż na 2 tygodnie. Początek Bachanaliów – 12 maja, zakończenie - 24 maja 2014 r. Oj, będzie się działo!!!

 

12 - 16 maja to Coolturalny Student, czyli tydzień pełen wydarzeń kulturalnych. Będzie i premiera studencka w teatrze, i kino pod gołym niebem, ale też koncert jazzowy i kabareton, w którym wystąpią gwiazdy Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego.

 

Natomiast od 19 do 23 maja to Tydzień Standard, czyli tradycyjne bachanaliowe imprezy. Takie, które na stałe wpisały się już w bachanaliowy kalendarz – m.in. Bieg o puchar JM Rektora, Wielkie grillowanie, Wybory Miss Studentek, Zjazd na byle czym (wraca po rocznej przerwie), ale też nowości jak np. I Akademickie Mistrzostwa w Płukaniu Złota. No i oczywiście koncerty na uniwersyteckim stadionie.

 

W tym roku w czwartek, 22 maja usłyszymy: rapera donGURALesko, Kamila Bednarka i rockowy zespół Luxtorpeda, natomiast w piątek, 23 maja przy ul. Wyspiańskiego wystąpią: zespół Boys i DJ Westbam. Jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Szczegółowy program (już dopięty na ostatni guzik!) niebawem będzie dostępny na stronie www.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT