Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Bitwa z Grunwaldem! Akademicy wracają do gry i podejmą wicelidera

6 lutego 2020 r.

 

reczna.jpg

Po ośmiotygodniowej przerwie, pierwszoligowi piłkarze ręczni wracają do walki o ligowe punkty. W meczu inaugurującym rundę rewanżową, akademicy podejmą wicelidera tabeli ze stolicy Wielkopolski - WKS Grunwald Poznań.


Długi rozbrat z rozgrywkami ligowymi skrupulatnie wykorzystali podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego. Akademicy rozegrali cztery mecze kontrolne z: MSPR Siódemką Legnica, KPR Ostrovią Ostrów Wielkopolski, TS Zew Świebodzin i UKS Trójką Nowa Sól. Niedzielny rywal również sparował, ulegając MKS Nielbie Wągrowiec i koszalińskiej Gwardii.
 

"Najwyższy czas ruszyć i zacząć bić się o punkty. Zrealizowaliśmy wszystko, to co zamierzaliśmy i patrzę z optymizmem na tą drugą rundę" - powiedział szkoleniowiec AZS-u Ireneusz Łuczak.


Powrót do rozgrywek po tak długiej przerwie może zwiastować niebywały głód gry. W pierwszej rundzie, po szaleńczej gonitwie akademicy ulegli Grunwaldowi w Poznaniu, zaledwie jednym trafieniem (27:28). Teraz przyszedł czas na rewanż! Biało-zieloni, jak zwykle będą chcieli zostawić serce na boisku, więc szykuje się spotkanie pełne emocji i zwrotów akcji.PKM Zachód AZS UZ - WKS Grunwald Poznań
Niedziela, 9 lutego 2020 r. – godz. 17.00, hala UZ, ul. Prof. Szafrana 6


Bilety:
ulgowe: 5,00 zł (uczniowie, studenci, renciści i emeryci po okazaniu legitymacji)
normalne: 10,00 zł (pozostałe osoby)


Wejściówki można zakupić w kasie 45 minut przed rozpoczęciem spotkania.
Liczba miejsc ograniczona.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT