Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Centrum Energetyki Odnawialnej nagrodzone za innowacyjność!

16 listopada 2022 r.

 

CEO_expert-10.png

Radosław Grech prezes Centrum Energetyki Odnawialnej; fot. arch. prywatne

Podczas IX Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się 14-15 listopada br. w Krakowie, Centrum Energetyki Odnawialnej zostało docenione za szeroką działalność naukową i rozwojową oraz promocję współpracy nauki z biznesem - Polską Nagrodą Innowacyjności 2022. 

 

Polska Nagroda Innowacyjności to program gospodarczy prowadzony przez Polską Agencję Przedsiębiorczości i redakcję „Forum Przedsiębiorczości” w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Otrzymują ją najbardziej innowacyjne oraz kreatywne firmy, uczelnie, instytuty i instytucje działające w naszym kraju. To podmioty, których praca badawczo-rozwojowa znajduje zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki, przyczyniając się do jej intensywnego rozwoju.

 

Choć Centrum Energetyki Odnawialnej było wyróżniane wielokrotnie, tym razem nagroda ma szczególne znaczenie, przyznano ją bowiem za całokształt dotychczasowej działalności Centrum.

Zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów nie tylko dla firm i samorządów z naszego województwa, lecz także z innych regionów w kraju - mówi Radosław Grech prezes Centrum Energetyki Odnawialnej. Znaleźć się w gronie laureatów tego prestiżowego konkursu to dla nas wyróżnienie, ale przede wszystkiem docenicie prowadzonych działań i duża motywacja. Mając realny wpływ na kształt i rozwój odnawialnych źródeł energii inaczej patrzymy w przyszłość - dodaje R. Grech. 

 

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas gali IX Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Krakowie. Nagrodę osobiście odebrał prezes Centrum Energetyki Odnawialnej Radosław Grech. 

 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT