Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Chemioterapia nie musi oznaczać utraty włosów – oddaj głos w Budżecie Obywatelskim 2019

14 czerwca 2018 r.

budzet-obywatelski-2019.jpg

Jesteś zielonogórzaninem? Jeśli tak, to pomóż szpitalowi kupić w ramach budżetu obywatelskiego miasta Zielona Góra specjalne urządzenie, dzięki któremu podczas chemioterapii nie wypadają włosy. Koszt takiego systemu to około 200 tys. zł. Zagłosuj elektronicznie lub na karcie do głosowania na zadanie nr 4.20 w okręgu IV. Wsparcie dla tego projektu zadeklarowała już Ewa Minge! Na głosowanie pozostało 6 ostatnich dni. Nie bądź obojętny w tak ważnej sprawie!

 

 

 

Dr n. med. Marek Szwiec - kierownik Klinicznego Oddziału Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego zgłosił do Budżetu Obywatelskiego  Zielona Góra 2019 zadanie pn. Chemioterapia nie musi oznaczać utraty włosów – nowoczesny system chłodzący zapobiegający utracie włosów przy terapii onkologicznej. Jak mówi dr M. Szwiec, utrata włosów ma olbrzymie znaczenie psychologiczne, a pytanie o wypadanie włosów jest jednym z najczęściej zadawanych pytań przez pacjentów, u których planowana jest chemioterapia.

 

Zachęcamy wszystkich do głosowania na ten projekt!!!

 

 

Głosowanie trwa do 30 czerwca br. Mogą w nim wziąć udział wziąć mieszkańcy Zielonej Góry, którzy ukończą w 2018 r. 13 lat.  Każda osoba może zagłosować na jedno zadanie ogólnomiejskie i trzy zadania okręgowe.

 

 

Głosować można:

- internetowo – oddając głos za pośrednictwem ankiety zamieszczonej na stronie Miasta Zielona Góra – GŁOSOWANIE

 

- poprzez złożenie wypełnionej karty do głosowania w Urzędzie Miasta  lub w szpitalu uniwersyteckim (w sekretariatach, Biurze Zarządu lub Dziale Organizacji i Zarządzania Jakością) – karta do głosowania::

 

 

 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT