Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Digital Technology Poland. DTP Ltd. na Uniwersytecie Zielonogórskim

29 listopada 2021 r.

 

MicrosoftTeams-image (13) kopia.jpg

Zapraszamy do udziału w SOFTWARE IS COOL - Xmas
edition.
To już trzecia edycja spotkań dla developerów i adeptów programowania, którą organizują Digital Technology Poland i Wydział Mechaniczny Uniwersytetu Zielonogórskiego.  Odbędzie się ono w piątek, 3 grudnia br. o godz.  godz. 12.00, na Kampusie A Uniwersytetu Zielonogórskiego - Wydział Mechaniczny, budynek A-10, aula 044 oraz on-line (Live Stream YouTube DTP)

 

Gościem specjalnym będzie prof. dr hab. Krzysztof Diks z Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, popularyzator informatyki, wychowawca wielu medalistów międzynarodowych olimpiad informatycznych i mistrzów świata w programowaniu zespołowym. Profesor opowie „O pewnych algorytmach grupowania w grafach".


Poza wykładem na uczestników wydarzenia czeka pizza i konkurs (tylko dla zarejestrowanych uczestników) z atrakcyjnymi nagrodami, w którym do wygrania będzie m.in. hulajnoga elektryczna.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ::

(rejestracja obowiązkowa dla gości – nie dotyczy pracowników DTP)

 

 

W związku z obostrzeniami dotyczącymi pandemii koronawirusa organizatorzy są zmuszeni mocno ograniczyć liczbę osób, które będą mogły wziąć udział w wydarzeniu. W wykładzie „na żywo” na Uniwersytecie Zielonogórskim będą mogły wziąć udział tylko osoby:

 

  • w pełni zaszczepione,
  • ozdrowieńcy"
  • osoby z negatywnym wynikiem testu PCR wykonanym nie później niż 48 godzin przed wydarzeniem.

 

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Przed wejściem na wykład wymagane okazanie certyfikatu, który będzie skanowany dedykowaną aplikacją.

 

Dla pozostałych chętnych przygotowana  została transmisja on-line, która będzie dostępna na kanale YouTube Digital Technology Poland::

 

 

Prof. dr hab. Krzysztof Diks
Profesor nauk matematycznych, matematyk i informatyk. Profesor zwyczajny i były dyrektor Instytutu Informatyki Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w algorytmach i strukturach danych, obliczeniach równoległych i rozproszonych oraz w teorii grafów. Popularyzator informatyki, wychowawca wielu medalistów międzynarodowych olimpiad informatycznych i mistrzów świata w programowaniu zespołowym. Inicjator pierwszego internetowego konkursu programistycznego „Pogromcy Algorytmów”, którego kontynuacją jest obecnie konkurs Potyczki Algorytmiczne.

 

Patronat:

  • Prezes Digital Technology Poland, dr hab. inż. Janusz Szajna, prof. UZ
  • Rektor Uniwersytetu Zielonogórskiego, prof. dr hab. Wojciech Strzyżewski
  • Dziekan Wydziału Mechanicznego UZ, dr hab. inż. Władysław Papacz, prof. UZ
  • Biuro Karier Uniwersytetu
  • ZIELONA GÓRA JUG

 

 

Patronat medialny:

 

Organizatorzy:

 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT