Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Dobrze Wiedzieć - uczymy marketingu – na spotkanie otwarte zaprasza Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii UZ

 

 

27 lutego 2020 r .

 

Spotkania z cyklu dobrze wiedzieć.png

 

 

Centrum Przedsiębiorczości I Transferu Technologii Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz agencja marketingowa Reprezentuj serdecznie zapraszają na pierwsze wydarzenie z cyklu „Dobrze Wiedzieć - uczymy marketingu”, które odbędzie się 3 marca o godzinie 17.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej.


Tworzymy przestrzeń do wspólnej dyskusji na temat działań marketingowych w biznesie. Marketing nie jest Ci obojętny? Świetnie, to wydarzenie jest dla Ciebie.


Bezpłatne bilety na wydarzenie do nabycia na stronie::

 

Spotkamy się, aby porozmawiać o marketingu w branży modowej. To pierwsze tego typu spotkanie w Zielonej Górze mające na celu inspirować, uczyć i poszerzać horyzonty świata marketingowego, który jest nieodłącznym elementem każdego biznesu. Zaproszeni goście opowiedzą o blaskach i cieniach modowego biznesu. Poznamy ich sposób na marketing, usłyszymy o krokach milowych w ich karierze, "strzałach w dziesiątkę" oraz decyzjach, które w dłuższej perspektywie okazały się niewłaściwe.

 

Jedna branża - trzy spojrzenia.

 

Swoimi doświadczeniami podzielą się:

 

Ewa Minge - projektantka mody na co dzień mieszkająca w Zielonej Górze, która podbija świat mody. Firmę założyła w 1989 roku. Pokazywała swoje kolekcje w trakcie najważniejszych tygodni mody (Paryż / Nowy Jork / Mediolan / Berlin / Moskwa / Wiedeń / Barcelona / Madryt / Genewa / Rzym)


Mieszko A. Sibilski - Head Of Content w eobuwie.pl SA. Na co dzień odpowiedzialny za zarządzanie zespołem produkcyjnym foto / wideo oraz za komunikację korporacyjną spółki.


Mateusz Kucza - właściciel butiku streetwearowego ATE oraz sklepu internetowego www.atepoznan.pl. Od kilku lat, oprócz sprzedaży wyselekcjonowanego obuwia i ubrań z segmentu mody ulicznej, Mateusz zajmuje się organizacją wydarzeń oraz współtworzy nowy projekt eventowy o nazwie Street Know How.


Prowadzącym panel dyskusyjny będzie Łukasz Rut -Certyfikowany Trener Biznesu. Szef "Bonu na innowacje" - największego w historii naszego regionu projektu grantowego, który łączy naukę i biznes. Ekspert ds. innowacyjności Narodowego Centrum Badań i Rozwoju i Polskiego Centrum Polska Cyfrowa. Ambasador Fundacji Startup Poland.

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT