Drzwi otwarte kierunku architektura na Uniwersytecie Zielonogórskim

8 maja 2017 r.

 

OTWARTE DRZWI ARCHITEKTURY - plakat A3.jpg

 

Pracownicy Katedry Architektury i Urbanistyki Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz studenci zapraszają uczniów klas maturalnych, zainteresowanych studiami architektonicznymi na Wydziale Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska UZ, do uczestnictwa w Drzwiach Otwartych na kierunku architektura.
 

Do końca maja można uczestniczyć w zaplanowanych wydarzenia, które odbywają się w bud. A-8 przy ul. Prof. Z. Szafrana 1 oraz w bud. A-0 przy ul. Podgórnej 50 w Zielonej Górze.


Podczas Dni Otwartych zostaną zaprezentowane przyszłym kandydatom możliwości kształcenia oferowane na Kierunku Architektura na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska UZ. Będzie to doskonała okazja do wcielenia się w rolę studenta i przekonania się na własnej skórze, jak wygląda życie akademickie.


Oferujemy: interesujące wykłady, warsztaty projektowe i rysunkowe, konsultacje, wystawy oraz prezentacje projektów kursowych i dyplomowych.


Szczegółowy program Dni Otwartych na kierunku architektura dostępny jest na stronie internetowej Katedry Architektury i Urbanistyki www.aiu.uz.zgora.pl.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT