Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Dziś kończy się pierwsza rekrutacja na UZ

11 lipca 2016 r.

 

 

Jeszcze tylko dzisiaj (11 lipca br.) można złożyć dokumenty na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie na Uniwersytecie Zielonogórskim. Dokumenty można wysłać także pocztą – liczy się data stempla pocztowego.


Pierwsze listy osób zakwalifikowanych do przyjęcia pojawią się 19 lipca br., natomiast do 23 lipca będą przyjmowane oświadczenia woli studiowania na Uniwersytecie Zielonogórskim. Dopiero wtedy zostaną ogłoszone listy osób przyjętych i nieprzyjętych na studia (do 26 lipca). Po tym terminie zostanie ogłoszona druga rekrutacja, a ponieważ uchwała rekrutacyjna UZ nie zmieniła się i  w tym roku również nie przewiduje list rezerwowych (poza kierunkiem lekarskim), dlatego już dziś możemy powiedzieć, że niemal na każdym kierunku pojawią się wolne miejsca. Dokumenty w drugim naborze będą przyjmowane do 15 września br.

Trochę inaczej wygląda kalendarz rekrutacji na kierunku lekarskim – 19 lipca nastąpi ogłoszenie listy rankingowej dla osób zakwalifikowanych do przyjęcia i nieprzyjętych na studia oraz ogłoszenie pierwszej listy zakwalifikowanych do przyjęcia. Do 20 lipca trzeba będzie dostarczyć pisemną wolę podjęcia studiów przez osoby zakwalifikowane do przyjęcia z I listy. Takie listy będą ogłaszane jeszcze dwukrotnie – 22 i 26 lipca. Jeżeli zajdzie potrzeba – kolejne listy będą ogłaszane po 1 września.

 

fot. K. Adamczewski

KAZ_3126.jpg KAZ_3127.jpg KAZ_3129.jpg KAZ_3130.jpg
KAZ_3131.jpg KAZ_3132.jpg KAZ_3138.jpg KAZ_3141.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT