Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Dzień Kobiet w Lubuskim Teatrze!

29 lutego 2016 r.

 

Ławeczka.jpg

 

Lubuski Teatr zaprasza 4, 5, 6 oraz 8 marca 2016 r.  na  spektakl pt. Ławeczka, czyli mężczyzna z przeszłością i kobieta po przejściach.
Z okazji Dnia Kobiet Tear zaprasza do skorzystania z wyjątkowej promocji: dwa bilety w cenie jednego (cena regularna 40 zł) na spektakle w dniach 4, 5, 6 marca br. Spektakl będzie grany na dużej scenie o godz. 19.00.

 

Ławeczka, czyli mężczyzna z przeszłością i kobieta po przejściach to słynna komedia rosyjskiego dramatopisarza była już w Polsce grana ponad dwadzieścia razy. To słodko-gorzka opowieść o mężczyźnie z przeszłością i kobietą po przejściach. Ona i On spotykają się przez przypadek w parku. On chciałby się wprosić na noc, ona pragnie miłości i stabilizacji. On – tajemniczy i oszczędny w słowach, ona subtelna i wrażliwa. Czy spotkanie na tytułowej ławeczce odmieni ich los? Być może gdzieś już kiedyś się poznali? Kameralny spektakl w reżyserii Roberta Czechowskiego to opowieść o potrzebie bliskości i zrozumienia, a także o tym, że relacja pomiędzy kobietą a mężczyzną to nieustanna gra pozorów.

 

Reżyseria: Robert Czechowski,
Scenografia i kostiumy: Wojciech Stefaniak,
Muzyka: Paweł Stachowiak,
Obsada: Ona – Tatiana Kołodziejska, On – Janusz Młyński,
Inspicjent: Waldemar Trębacz.
Zdjęcia: gophoto.plZapraszamy!

 

Rezerwacja biletów:
Impresariat (tel. 68 452-72-72 w. 35,51,63)
Kasa biletowa (tel. 68 452-72-72 w. 33)
 

Sprzedaż internetowa:
www.bilety.teatr.zgora.pl

 

 

 

 

 

Od marca nowe promocje dla stałych widzów


Lubuski Teatr w ostatnich sezonach zdobywa coraz więcej takiej publiczności, która ogląda wszystkie kolejne nowe przedstawienia. Wychodząc naprzeciw tej właśnie grupie systematycznych bywalców zielonogórskiej sceny – Lubuski Teatr od marca br. wprowadza dwie nowości, znacznie ułatwiające i promujące częsty kontakt ze spektaklami.

 

Karta teatromana. Posiadacz takiej karty (cena 40,- zł) przez okrągły rok od daty jej nabycia ma prawo do kupowania w kasie teatru biletów po cenie ulgowej zarówno dla siebie, jak i dla jednej osoby towarzyszącej, a na każdą premierę Lubuskiego Teatru – biletów ze zniżką 50 % (dwa bilety w cenie jednego). Karta jest imienna i może się nią posługiwać wyłącznie osoba na niej wskazana, okazując ją każdorazowo w kasie teatru (nie przez internet).
 

Karta stałego widza. Nie trzeba jej wykupywać. Po prostu kupując w kasie teatru bilety na spektakle w regularnej sprzedaży (karta nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi Lubuskiego Teatru, spektaklami gościnnymi itp.) posiadacz karty zbiera na niej w dowolnie wybranych terminach dziewięć pieczątek (każdy zakupiony bilet to jedna pieczątka), a po jej wypełnieniu oddaje ją w kasie teatru i kupuje dziesiąty bilet w cenie 1 zł. Warto zauważyć, że karta ta nie jest imienna i można zdobywać kolejne pieczątki, dzieląc się nią z przyjaciółmi.Karty będą wydawane od 1 marca 2016 r. w kasie teatru osobom, które kupią przynajmniej jeden bilet w cenie regularnej. Warto się pospieszyć, gdyż liczba kart jest ograniczona.

Zapraszamy !!!

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT