Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Dziękuję za moje dzieciństwo – debiutancka książka absolwentki UZ

12 grudnia 2022 r.

_8502509 (11).jpg

Monika Jurgiel; fpt. arch. prywatne

Monika Jurgiel, absolwentka studiów magisterskich na kierunku pedagogika pracy i poradnictwo zawodowe  na Uniwersytecie Zielonogórskim, wydala właśnie książkę Dziękuję za moje dzieciństwo.

 

Książka jest swoistym przykładem procesu wybaczania, który przeszła sama autorka. Na łamach tej książki decyduje się ściągnąć z siebie piętno osoby współuzależnionej, osoby z syndromem DDA. To historia, która jest dowodem przemiany, pracy nad sobą i odkrycia tego co w życiu najważniejsze a mianowicie poznania siebie i swoich potrzeb. Opowiada o tym co trudne po to aby znaleźć odpowiedź na pytanie skąd pochodzę i dokąd zmierzam.  

Głównym przeslaniem autorki poprzez dzielenie się swoim doświadczeniem jest fakt, że nie trzeba dzielić losu swoich rodziców. Możesz przecież chcieć innego życia dla siebie, możesz stać się tym kim chcesz się stać. 

Pozwól sobie na odkrycie drzemiącego w tobie potencjału. Nie uciekaj od przeszłości buduj na niej swoją autentyczność. Puść to, na co nie masz już wpływu i wznieść się na wyżyny tego co jest dla Ciebie dostępne.

 

Źródło: wydawnictwo-zen.pl

 

O Autorce:

Coach, mentor, w trakcie studiów z Terapii Uzależnień,

Na co dzień pomaga swoim klientkom zadbać o siebie, wzrosnąć w siłę po to, aby z odwagą żyły w zgodzie ze sobą. Motywuje do działania w momentach zwątpienia jak i inspiruje do spełnienia swoich marzeń. Wspiera w stawianiu pierwszych kroków w procesie kreowania ich marki osobistej. Autorka ebooka, twórczyni kursu „Zbuduj Pewność Siebie” jak  i Programu Mastermind „Zarabiaj na swojej pasji”.  Autorka podcastu Monika Jurgiel Coach w Szlafroku, w którym opowiada o swoich perypetiach budowania marki osobistej.

Założycielka strony www.coachwszlafroku.pl

 

 

 

 

okladka_dziekuje_przod.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT