Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

ERASMUS+ - rekrutacja uzupełniająca dla studentów

16 października 2019 r.

 

erasmus-plus-opaque.jpg

W związku z otrzymanymi przez Uniwersytet Zielonogórski środkami na realizację projektu w ramach programu Erasmus+ w miniony poniedziałek wystartowała rekrutacja uzupełniająca. Program Erasmus+ umożliwia m. in. studentom wyjazdy na studia bądź praktyki do krajów programu oraz krajów partnerskich.


Biuro Współpracy z Zagranicą informuje, że obecna rekrutacja stanowiąca uzupełnienie głównej, która odbyła się na wiosnę w roku akademickim 2018/19, dotyczy wyjazdów na studia w semestrze letnim w roku akademickim 2019/20. Skierowana jest do studentów, którzy rozpoczęli drugi lub trzeci rok studiów pierwszego stopnia oraz studentów studiów drugiego i trzeciego stopnia. Przyjmowanie dokumentów aplikacyjnych na rekrutację uzupełniającą rozpoczęło się  14 października i potrwa do 8 listopada br.  Aplikowanie odbywa się on-line: http://www.erasmus.uz.zgora.pl/rekrutacja-studentow/


W ramach obecnej rekrutacji możliwe będą wyjazdy na studia do krajów programu (KA 103), tj. krajów UE, Turcji, Republiki Macedonii Północnej oraz Serbii.


Warunki rekrutacji studentów na wyjazdy stypendialne w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2019/2020 zostały opublikowane na stronie internetowej: www.erasmus.uz.zgora.pl.


Warto także przypomnieć, że rekrutacja studentów na wyjazd na praktyki w ramach programu Erasmus+ prowadzona jest przez cały rok akademicki, do wyczerpania środków finansowych na realizację praktyk.

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT