Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

FOTO TALENTY 2014

 

Santander Universidades w ramach III Międzynarodowego Kongresu Rektorów ogłasza internetowy konkurs Foto Talenty 2014. Celem konkursu jest promowanie, wyróżnianie, propagowanie i nagradzanie kreatywności w sztuce fotografii. Nagroda dla zwycięzcy to 3 000 EUR.

 

Internetowy konkurs Foto Talenty 2014 skierowany jest do wszystkich osób, które należą lub należały do środowiska akademickiego (studentów, wykładowców, pracowników naukowych, administracyjnych, absolwentów studiów licencjackich i magisterskich, itp.) bez względu na narodowość i miejsce zamieszkania. Tematyka zdjęć powinna być przede wszystkim oryginalna i dotyczyć życia uniwersyteckiego uczestników konkursu, a wymogiem koniecznym jest, aby zgłaszane zdjęcia nie były dotychczas nigdzie publikowane.

 

Zainteresowane osoby muszą być użytkownikami platformy Universia i do 7 lipca 2014 r. na stronie konkursu::  - po uprzednim zarejestrowaniu się - mogą zgłaszać swoje prace (format .jpg, objętość pliku nie większa niż 2MB). Do 10 lipca 2014 roku można głosować na przesłane propozycje na stronie::

 

25 zdjęć, które uzyska największą liczbę głosów, wejdzie do finału, w ramach którego Komisja złożona z ekspertów wyłoni laureatów. Autor najlepszego zdjęcia otrzyma nagrodę 3 000 EUR brutto, a trzy kolejne osoby nagrody dodatkowe o wartości 1 500 EUR brutto. Wyniki Foto Talent 2014 zostaną ogłoszone 18 lipca 2014 r.

 

Warunki uczestnictwa::  

 

Zdjęcia przesłane przez uczestników konkursu zostaną wystawione także na stronie III Międzynarodowego Kongresu Rektorów Universia Rio 2014::

 

Inicjatywa jest częścią przygotowań do III Międzynarodowego Kongresu Rektorów Universia pod hasłem „Uniwersytet XXI wieku: perspektywa iberoamerykańska”. Kongres odbędzie się w Río de Janeiro w lipcu i weźmie w nim udział ponad 1100 rektorów z 46 krajów.

 

Universia jest największą siecią uniwersytetów hiszpańsko- i portugalskojęzycznych, zrzeszającą 1262 uczelni z 23 krajów, z 14,3 milionami studentów i wykładowców. III Międzynarodowy Kongres Rektorów Universia cieszy się wsparciem Banco Santander za pośrednictwem Globalnej Dywizji Santander Universidades www.santander.com/universidades, która wspiera wszystkie działania Universia od momentu powstania sieci w roku 2000.

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT