Fundacja DKMS rozpoczyna dodatkową rekrutację na Studenckich Liderów

6 lutego 2017 r.

 

 

 

DKMS Plakat A2.jpg

 

RUSZA DODATKOWA REKRUTACJA DO PROJEKTU HELPERS’ GENERATION!


Fundacja DKMS rozpoczyna dodatkową rekrutację na Studenckich Liderów. Zgłoś się do projektu studenckiego HELPERS’ GENERATION i jako Studencki Lider zorganizuj na uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku. To właśnie dzięki Tobie i zarejestrowanym Dawcom możliwe jest ratowanie życia chorym na nowotwory krwi.

Aby się zgłosić, wystarczy przesłać na adres student@dkms.pl uzupełniony formularz CV oraz formularz zgłoszeniowy. Masz czas tylko do 8 lutego 2017 r.

 

Pliki do pobrania oraz więcej informacji znajdziesz na stronie www.dkms.pl/student

 

Tym razem pod uwagę będzie brana kolejność zgłoszeń, dlatego nie czekaj do ostatniej chwili!

 

 

Od 2013 roku w ramach działań Fundacji DKMS organizuje na uczelniach wyższych projekt studencki, którego celem jest zaangażowanie całego środowiska akademickiego, a zwłaszcza studentów, w walkę z nowotworami krwi poprzez edukację oraz inicjowanie akcji rejestracji.

 

W grudniu 2016 r. zakończyła odsłonę jesienną VIII edycji projektu HELPERS’ GENERATION, w której wzięło udział 39 wiodących uczelni w Polsce. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Studenckich Liderów, a także wielkiemu wsparciu uczelni i organizacji studenckich udało się zarejestrować 6 714 potencjalnych Dawców. Tym samym od początku trwania projektu studenci zarejestrowali 88 555* potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych, z czego 308* osób realnie pomogło już chorym na nowotwory krwi oddając cząstkę siebie.

(*dane z grudnia 2016 r.)

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT