Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Gala Laur Naukowca znalazła się wśród nominowanych do nagrody ProJuvenes

27 października 2015 r.

 

 

Projekt Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Zielonogórskiego: Gala Laur Naukowca, znalazł się wśród nominowanych do nagrody ProJuvenes Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej. Walczymy o zwycięstwo w kategorii: Studencki projekt roku.


W jej ramach nagradzane są liczne projekty kulturalne, naukowe, techniczne i społeczne. Nagradzane są szczególnie te pomysły, które wniosły największą wartość dla środowiska akademickiego oraz wzbogaciły ich uczestników.
 

Oto lista nominowanych w tej kategorii:

 

1. Po marzenia na hel - Szkoła Główna Służby Pożarniczej;

 

2. Gala Laur Naukowca - Uniwersytet Zielonogórski;

 

3. Akademicka Szkoła Liderów - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu;
 

4. Pogotowie Sesyjne

 

5. Apple WWDC Scholarship 2015

 

6. National Theatre Live z Uniwersytetem Warszawskim

 

Więcej na stronie::


Nagrody ProJuvenes to inicjatywa organizowana przez Parlament Studentów RP od 2013 roku. W trakcie gali 6 listopada 2015 roku po raz trzeci wręczone zostaną wyróżnienia dla najlepszych firm, instytucji i osób nominowanych przez środowisko studenckie.


Misją ProJuvenes jest nagradzanie tych, którzy odznaczają się dobrą współpracą z młodzieżą, zwłaszcza ze studentami szkół wyższych. Celem przyznawania nagród jest podkreślanie zasług osób, firm i instytucji, które wśród elementów swojego funkcjonowania znajdują miejsce dla wykorzystanie potencjału młodzieży.


Celem Gali jest integracja studentów z całej Polski, przedstawicieli różnych uczelni, miast i środowisk. Ponadto wspieranie udziału młodych ludzi w kreowaniu rzeczywistości społeczno-gospodarczej w naszym kraju. To ludzie, którzy są dziś młodzi, będą w przyszłości zobowiązani do dbania o całe nasze społeczeństwo i jego przyszłość.
 

Nominacja projektu z Uniwersytetu Zielonogórskiego to bardzo duże wyróżnienie.
 

Prosimy o oddawanie głosów, można to uczynić do 6 listopada do godz.20.30.

 

Oddaj głos::

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT