IV Gala Laur Naukowca

7 maja 2018 r.

 

GLN.jpg

 

            Gala Laur Naukowca jest wydarzeniem cyklicznym, organizowanym przez Parlament Studencki Uniwersytetu Zielonogórskiego.  W tym roku odbędzie się już po raz czwarty. Kolejny raz w murach Teatru Lubuskiego w Zielonej Górze nagrodzone zostaną koła naukowe i organizacje studenckie prężnie działające w naszej uczelni.
 

Podczas tegorocznej Gali nagrody zostaną przyznane, aż w 9 kategoriach:

 

1. Międzynarodowy Projekt Roku

2. Społeczny Projekt Roku

3. Rozwój Kultury

4. Innowacyjny Projekt Roku

5. Najpopularniejszy Projekt Roku

6. Naukowy Projekt Roku

7. Mobilność Studencka

8. Przedsiębiorcze Koło Naukowe

9. Opiekun Roku

 


 

            Dodatkowo Kapituła Konkursowa ma w zwyczaju przyznać również Nagrody Honorowe dla osób lub instytucji wspierających działalność studencką, szczególnie działalność kół naukowych.

 

            Gala Laur Naukowca jest wydarzeniem, które tworzą studenci, dzięki czemu wpisała się ona na stałe w kalendarz imprez akademickich. Oczywiście uroczysta Gala nie mogłaby się odbyć bez wsparcia z zewnątrz. Rokrocznie możemy liczyć na wsparcie władz uczelni, ale także Prezydenta Miasta Zielonej Góry, Marszałka Województwa Lubuskiego Elżbiety Anny Polak, Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka oraz Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Ważnym podkreślenia jest fakt, że Patronat Honorowy nad Galą objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego dr Jarosław Gowin.
 

Zarejestrowanych jest już ponad 150 uczestników! Jeżeli ktoś nie zdążył się zarejestrować to nic nie szkodzi! Osoby zainteresowane uczestnictwem w Gali mogą również przyjść i wziąć udział w wydarzeniu.
 

IV Gala „Laur Naukowca” odbędzie się w środę, 9 maja br. w Lubuskim Teatrze o godzinie 19:00.

 

Po uroczystej Gali odbędzie się oficjalny After w Klubie Muzycznym X-Demon Zielona Góra!

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT