Już dziś mecz I ligi piłki ręcznej! KU AZS UZ zaprasza do hali przy ul. prof. Z. Szafrana.

plakat piłka ręczna mecz 18.04.2018.jpg

18 kwietnia 2018 r.

 

 

W minioną sobotę podopieczni trenerów Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego pokonali ekipę z Grudziądza 31:25 (11:10). Do końca tygodnia biało-zieloni zmierzą się jeszcze z Gdańskiem i Gorzowem Wielkopolskim.

 

 

Pierwszy mecz zielonogórzanie zagrają już dzisiaj, w środę, 18 kwietnia br. przed własną publicznością. Ekipa z Gdańska to młody, ambitny zespół grający pod szyldem SMS ZPRP. Reprezentacja województwa pomorskiego zgromadziła na swoim koncie 22 punkty, co daje im 12. lokatę w ligowym rankingu. Nasza drużyna, do tej pory zdobyła 32 punkty, jednak rozegrała 2 mecze więcej.

 


KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - SMS ZPRP Gdańsk – środa, 18.04.2018, godz.  19:00 – hala UZ, ul. prof. Z. Szafrana 6. Bilety: 5 złotych (ulgowy), 10 złotych (normalny).

 


W sobotę, 21 kwietnia br. w Gorzowie Wielkopolskim odbędą się lubuskie derby. Trzy dni po potyczce z Gdańskiem, nasza ekipa uda się do północnej stolicy województwa zawalczyć o kolejne ligowe punkty. Gorzowianie są obecnie wiceliderami I ligi, ale zielonogórzanom niestraszna jest przewaga „na papierze". Przypomnijmy, iż w 1. rundzie spotkanie zakończyło się podziałem punktów (Stal zwyciężyła dopiero w rzutach karnych).

 


KS Stal Gorzów - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego – sobota, 21 kwietnia br. –  godzina 18:30 - Gorzów Wlkp.

 


Do zdobycia pozostało więc 6 punktów. Czy zielonogórzanie będą chcieli zdobyć komplet punktów? Oczywiście! Pierwsze emocje już dzisiaj!

 

 

 Serdecznie zapraszamy!

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT