Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Konkurs na logo Centrum Obsługi Studenta dla studentów UZ

7 maja 2021 r.

 

Konkurs BOSy - plakat.png

Plakat konkursowy

Do końca roku akademickiego na Uniwersytecie Zielonogórskim przestaną funkcjonować dziekanaty. W ich miejsce pojawią się  Biura Obsługi Studenta podlegające Centrum Obsługi Studenta UZ. W związku z tym  Uniwersytet Zielonogórski ogłasza konkurs na Projekt identyfikacji wizualnej dla Centrum Obsługi Studenta Uniwersytetu Zielonogórskiego, adresowany do studentów i doktorantów naszej uczelni.

Konkurs rozpoczyna się już jutro, tj. 8 maja. Podzielony jest na dwa etapy. Projekt, który zostanie sklasyfikowany na pierwszym miejscu, będzie zrealizowany w formie szyldów, tablic informacyjnych, oznaczeń umieszczonych na budynkach uniwersyteckich oraz wewnątrz budynków uniwersyteckich, w tym mapy budynków Uniwersytetu z zaznaczeniem lokalizacji BOS-ów. Dodatkowo za I i II miejsce autorzy otrzymają odpowiednio  2000 i 1000 zł nagrody .

Zapraszamy do udziału w konkursie!


 Szczegóły w Regulaminie konkursu poniżej.

 

 

 

Załącznik nr 1 - KARTA ZGŁOSZENIA

Karta zgłoszenia do konkursu „Projekt identyfikacji wizualnej dla Centrum Obsługi Studenta Uniwersytetu Zielonogórskiego”
pdf, 196.3K, 05/07/21, 34 pobrań

Załącznik nr 2 - ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH

Zgody na przetwarzanie danych uczestnika konkursu „Projekt identyfikacji wizualnej dla Centrum Obsługi Studenta Uniwersytetu Zielonogórskiego”
pdf, 300.5K, 05/07/21, 18 pobrań

Załącznik nr 3 - PRAWA AUTORSKIE

Oświadczenie uczestnika konkursu „Projekt identyfikacji wizualnej dla Centrum Obsługi Studenta Uniwersytetu Zielonogórskiego”
pdf, 172K, 05/07/21, 16 pobrań

Załącznik nr 4 - UMOWA O PRZENIESIENIE PRAW

Umowa o przeniesienie autorskich praw majątkowych uczestnika konkursu „Projekt identyfikacji wizualnej dla Centrum Obsługi Studenta Uniwersytetu Zielonogórskiego”
pdf, 264.3K, 05/07/21, 20 pobrań

Załącznik nr 5 - SPECYFIKACJA

Specyfikacja dla identyfikacji wizualnej COS
pdf, 654.8K, 05/07/21, 87 pobrań

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT