Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Konkurs "Przedsiębiorczość, finanse i zarządzanie"

 

4 marca, upływa termin przesyłania zgłoszeń do konkursu Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie, skierowanego do studentów kierunków ekonomicznych.
 

Organizatorem konkursu jest Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczość z Łodzi, przy wsparciu finansowym Fundacji Kronenberga banku Citi Handlowy i Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Konkurs odbędzie się w dniach 22 – 24 maja 2014 r. W konkursie startować mogą zespoły studentów III roku stacjonarnych studiów I stopnia z dziedziny ekonomii, finansów i zarządzania.

To już 18 edycja konkursu, cieszącego się niesłabnącym zainteresowaniem studentów - na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe. Pula nagród w konkursie wynosi 38 750 zł – nagradzani są uczestnicy 5 najlepszych zespołów.

Każdą uczelnię nieekonomiczną może reprezentować tyle zespołów z jednej uczelni, ile jest na niej wydziałów związanych z ekonomią, finansami i zarządzaniem, przy czym tylko jeden zespół może reprezentować jeden wydział. Każdy zespół może składać się z minimum 3 a maksimum 5 studentów.
 

Misją konkursu jest promowanie procesów integracji wiedzy z zarządzania i finansów oraz stosowania aktywnych metod nauczania w procesie dydaktycznym, podstawowym zaś celem weryfikacja wiedzy i umiejętności nabytych na studiach oraz możliwości ich zastosowania w praktyce.


Fundatorem nagród w konkursie jest Fundacja Kronenberga banku Citi Handlowy, zaś całego konkursu Polsko – Amerykańska Fundacja Wolności.

Koszty pobytu i wyżywienia w czasie konkursu pokrywa Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości ze środków Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności. Koszty dojazdu pokrywają sami uczestnicy.
 

Więcej informacji na temat zasad konkursu i warunków uczestnictwa, oraz regulaminy  znaleźć można na stronie::

 

Aby wziąć udział w tegorocznej edycji konkursu Przedsiębiorczość, finanse i zarządzanie należy wypełnić formularz zgłoszenia, a następnie przesłać go do Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości. W celu przyspieszenia aplikacji, zgłoszenie można przesłać mailem (na adres konkurs@fep.lodz.pl). Podstawowym warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest nadesłanie oryginalnych dokumentów z podpisem Rektora/Dziekana, pocztą tradycyjną na adres:

 

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości

90-212 Łódź, ul. Sterlinga 27/29

tel.: (42) 632-59-91, 631-95-58

 

Relację z poprzedniej (XVII) edycji konkursu, można przeczytać na stronie::

 

Regulamin konkursu
 

Zasady procedury kwalifikacyjnej
 

Formularz zgłoszeniowy


 

fep.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT