Miss Studentek Uniwersytetu Zielonogórskiego


2 oraz 9 kwietnia 2014 r., o godz. 13.00 w Akademii SENS.US* przy ul. Botanicznej 38F odbędą się castingi do konkursu „Miss Studentek Uniwersytetu Zielonogórskiego”, który odbędzie się w ramach tegorocznych Bachanaliów. Głównym organizatorem tego wydarzenia jest firma SENS.US – Polska.
Wybory Miss Studentek wróciły do  programu Bachanaliów po dwuletniej przerwie.

 

Wszystkie Panie, które chcą powalczyć o tytuł Miss muszą zabrać ze sobą na casting czarne leginsy, czarny T-shirt oraz mnóstwo pozytywnego nastawienia.


Na gali Miss Studentek Uniwersytetu Zielonogórskiego wystąpi 12 kandydatek wyłonionych w drodze  eliminacji. Wszystkie zostaną oddane w ręce profesjonalistów od koloryzacji i pielęgnacji włosów. Firma SENS.US Polska zadba o włosy najpiękniejszych studentek w Zielonej Górze oraz  ufunduje nagrody.

W tym roku wyjątkowo zostaną wybrane cztery zwyciężczynie. Pierwsza otrzyma główny tytuł Miss Studentek Uniwersytetu Zielonogórskiego, wybrana zostanie również Wicemiss, Miss SENS.US, która posiada najpiękniejsze włosy oraz Miss Publiczności.

Efekty prac mogą Państwo obserwować na oficjalnym fanpage'u konkursu: Facebook/MissStudentekUZ.

Kto zostanie najpiękniejszą studentką Uniwersytetu Zielonogórskiego? Nową Miss poznamy już 21 maja, podczas finału, który obędzie się na Uniwersytecie Zielonogórskim.

 

 

10169297_722109271167181_951198704_n.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT