Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Nabór wniosków w ramach działań programu Maria Skłodowska-Curie (MSCA)

12 listopada 2020 r.

Komisja Europejska.jpg

Biuro regionalne województwa lubuskiego w Brukseli poinformowało o otwartym przez Komisję Europejską naborze wniosków w ramach działań programu Maria Skłodowska-Curie (MSCA) na wsparcie organizacji Europejskiej Nocy Naukowców 2021. Wydarzeń o charakterze edukacyjnym i przybliżającym naukę obywatelom, w szczególności młodym ludziom.

 

Kwalifikujące się wydarzenia Europejskiej Nocy Naukowców powinny być realizowane  np. w formie pokazów naukowych, eksperymentów, symulacji, debat, warsztatów dla dzieci, wizyt w laboratoriach czy instytutach badawczych z przewodnikiem. Zaproszenie do składania wniosków o wsparcie organizacji wydarzenia dotyczy przyszłorocznej edycji - Europejskiej Nocy Naukowców 2021 (jesień 2021).
 

Termin składania wniosków upływa 12 stycznia 2021 r. o godzinie 17:00.Więcej szczegółowych informacji na temat naboru wniosku znajduje się na stronach:

•    KE poświęconej MSCA: https://ec.europa.eu/research/mariecurieactions/actions/european-researchers-night_en

 

•    oraz bezpośrednio w Tenders and Grants Portal:  https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/opportunities/topic-details/msca-night-2020bis;freeTextSearchKeyword=;typeCodes=0,1;statusCodes=31094501,31094502,31094503;programCode=null;programDivisionCode=null;focusAreaCode=null;crossCuttingPriorityCode=null;callCode=Default;sortQuery=submissionStatus;orderBy=asc;onlyTenders=false;topicListKey=topicSearchTablePageStateZachęcamy do składania wniosków.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT