Nowa edycja kursów językowych na UZ

15 stycznia 2015 r.

 

Uniwersyteckie Centrum Kształcenia Językowego na Uniwersytecie Zielonogórskim organizuje nową edycję KURSÓW JĘZYKÓW OBCYCH dla WSZYSTKICH zainteresowanych.

Kursy będą bardziej intensywne, niż te rozpoczęte w październiku – będą się odbywały 2 x w tygodniu. Zajęcia obejmują 60 godzin lekcyjnych realizowanych od marca 2015 r. do czerwca 2015 r., w systemie zajęć 90-cio minutowych.

Oferta obejmuje kursy języka: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego i szwedzkiego na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C2 czyli od początkujących do zaawansowanych).

UCKJ proponuje kursy językowe dla firm i korporacji - oferuje także specjalistyczne kursy językowe dla określonych grup zawodowych (np. Business English, Wirtschaftsdeutsch, słownictwo medyczne, z branży budowlanej, etc.).

Można też wziąć udział w skróconym kursie języka angielskiego ( 30 godzin lekcyjnych) przygotowującym do prezentacji w języku angielskim (wymagany poziom opanowania języka angielskiego na poziomie B1).

Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych w salach dydaktycznych Uniwersytetu Zielonogórskiego. Po zakończonej edycji każdy z uczestników otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu. W cenę kursu wliczone są materiały i podręczniki do nauki. Możliwa jest opłata w systemie ratalnym.

Oferta skierowana jest do studentów i pracowników UZ, ale też dla osób nie związanych z Uniwersytetem.

Szczegółowe informacje na stronie::  w zakładce:  KURSY JĘZYKOWE - MARZEC 2015

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT