Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Praktyka zawodowa w systemie studiów - II Uczelniane Forum Jakości Kształcenia na UZ

25 kwiecień 2017 r.

 

Slajd1.JPG

Uczelniana Rada ds. Jakości Kształcenia zaprasza do udziału w II Uczelnianym Forum Jakości Kształcenia - Praktyka zawodowa w systemie studiów, które odbędzie się w dniu 22 maja 2017 r. godz. 10.00 w auli 205 (Rektorat Uniwersytetu Zielonogórskiego, ul. Licealna 9).


Praktyka zawodowa jest jednym z ważniejszych elementów programu studiów. Musi być uwzględniona w programie wszystkich kierunków o profilu praktycznym, a większość kierunków o profilu ogólnoakademickim również oferuje ją swoim studentom.


Na Uczelnianym Forum Jakości Kształcenia podejmiemy dyskusję nad tym jak najlepiej przygotować program praktyki, w jaki sposób przygotować miejsca jej odbywania, w jaki sposób monitorować jej przebieg i jak weryfikować osiągnięte przez studentów podczas praktyk efekty kształcenia.


Spytamy także studentów i pracodawców, czego oczekują po praktykach i w końcu zastanowimy się nad metodami oceny praktyki jako elementu programu studiów. 


Do udziału w Uczelniany Forum Jakości Kształcenia zapraszamy wszystkich, których interesuje problematyka kultury jakości w kształceniu, a przede wszystkim osoby odpowiedzialne za realizację programów studiów, koordynatorów i opiekunów praktyk.


Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie http://ksztalcenie.uz.zgora.pl/html/forum_jakosci.php


Rejestracja w terminie do dnia 17 maja 2017 r.


Do udziału zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT