Prezentacja Streamsoft

9.12.2013

Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza 10 grudnia br. na prezentację ogólnopolskiego producenta oprogramowania Streamsoft

 

 

Firma tworzy przyjazne miejsce pracy, a także środowisko, w którym każda osoba dobrze się czuje i może w pełni rozwijać swój potencjał.
Już 10 grudnia br. (wtorek) w godz. od 10.00 do 13.00 w budynku A-0 przy ulicy Podgórnej 50 będzie można zapoznać się z ofertą firmy. Streamsoft uruchomił program "Czas na doświadczenie" w ramach którego zaprasza do podjęcia pierwszej pracy. Do wyboru jest Dział Marketingu lub Telemarketingu. Program kierowany jest w szczególności do absolwentów uczelni wyższych i studentów 5 roku studiów.
Jeśli jesteś zainteresowany budową marki w branży IT, chcesz zdobyć doświadczenie, dowiedzieć się jak pracować z klientem to ta oferta jest dla Ciebie!
Streamsoft jest również organizatorem corocznego konkursu dla programistów - studentów szkół wyższych. Konkurs składa się z trzech etapów, w którym uczestnicy rozwiązują określone zadania. Dla autorów najlepszych rozwiązań czeka nagroda w postaci płatnego stażu w Dziale Produkcji Oprogramowania.

stream.jpg

 

 

mrg

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT