Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Rekrutacja do programu MOST już od 15 kwietnia br.!

4 kwietnia 2017 r.

 

most_logo_br.png

15 kwietnia br. rozpocznie się rekrutacja na semestr zimowy i cały rok akademicki 2017/2018 do Programu mobilności studentów MOST. Zapraszamy wszystkich studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego do skorzystania z oferty. Rekrutacja zostanie zakończona z dniem 15 maja.

 

Szczegóły::http://www.dk.uz.zgora.pl/most_mostech.php
 

 

Tak jak w każdym poprzednim roku, przygotowana została szeroka oferta kierunków i uczelni dla studentów I i II stopnia, a także studiów inżynierskich oraz doktorantów. Oprócz dwudziestu uniwersytetów fundacyjnych w Programie są również uczelnie stowarzyszone, tj.: Akademia Górniczo-Hutnicza, Akademia Sztuki Wojennej, Akademia Sztuki w Szczecinie, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Instytut Matematyczny PAN w Warszawie, Politechnika Gdańska, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Wojskowa Akademia Techniczna.


Łącznie w Programie zrzeszonych jest już 29 uczelni wyższych, a w ofercie znajduje się ponad 400 kierunków i specjalności na studiach licencjackich.

 

Od tej rekrutacji Program prowadzić będzie Uniwersytecka Komisja Kształcenia, która zastąpiła Uniwersytecką Komisję Akredytacyjną.

 

plakat, mniejszy format.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT