Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Rusza nowy program stażowy „ Akademia Sourcingu”

17 listopada 2014 r.

 

Zdobądź nowe kwalifikacje jako Specjalista ds. Sourcingu!

Rusza nowy program stażowy „ Akademia Sourcingu” w zakładzie Hiab firmy Cargotec Poland!

 

Czym zajmuje się Specjalista ds. Sourcingu? Jaka jest różnica pomiędzy sourcingiem a zakupami?
Na te oraz inne pytania odpowiedzą przedstawiciele zakładu Hiab firmy Cargotec Poland ze Stargardu Szczecińskiego. Spotkanie informacyjne odbędzie się 21 listopada 2014r., (piątek), o godzinie 11.00 w bud. A-10 w sali 0-44 (aula wydziału mechanicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego).

 

Eksperci z globalnego Działu Sourcingu zapoznają uczestników z nowym programem stażowym, do którego kwalifikacje ruszają 19 listopada 2014 r. Oferta kierowana jest zarówno do studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów, a także osób pracujących, które poszukują innej, bardziej dostosowanej do ich umiejętności i oczekiwań pracy. Firma oferuje dla 3 zwycięzców 6-miesięczny płatny staż w Stargardzie Szczecińskim, w międzynarodowym środowisku. W programie między innymi wykłady, webinaria, szkolenia oraz zadania i obowiązki wykonywane pod okiem jednego przypisanego danej osobie mentora!

 

Jeżeli nie możesz przyjść na spotkanie, pobierz informacje o stażu ze strony:: - informacje będą dostępne od 19 listopada 2014 r.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT