Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Ruszyła kolejna edycja programu studenckich Ambasadorów Karier UE

31 stycznia 2019 r.

 

eu careers 2.png

Ruszyła kolejna edycja programu studenckich Ambasadorów Karier UE, których obowiązkiem będzie aktywne promowanie w roku akademickim 2019/2020 możliwości pracy w instytucjach UE, udzielanie informacji zainteresowanym studentom oraz absolwentom, organizowanie spotkań z urzędnikami UE, współpraca z MSZ, Przedstawicielstwem KE w Warszawie oraz organizacjami i samorządami studenckimi.


Wspólnie z resortem dyplomacji  oraz siecią Regionalnych Ośrodków Debaty Międzynarodowej „Ambasadorowie Karier UE” będą organizować spotkania i wykłady otwarte o promocji zatrudnienia.


„Ambasadorką Kariery UE” w Polsce była studentka Uniwersytetu Zielonogórskiego - Aleksandra Wieczorek w roku akademickim 2015/16.


|

Jeśli jesteś studentem i chciałbyś na swojej uczelni promować możliwości pracy w instytucjach UE, weź udział w programie. Zgłoszenia proszę przesłać na adresy e-mail: bk@uz.zgora.pl  do 31 stycznia 2019 r. Więcej informacji o samym programie znajduje się na stronie programu::

 

Wybrani kandydaci wezmą udział w szkoleniu organizowanym przez EPSO: dwie osoby w Brukseli, pozostali „Ambasadorowie Karier UE” -  w MSZ w Warszawie. Szkolenie dla ambasadorów jest bezpłatne. Opiekę nad programem sprawuje Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT