Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Ruszyła II edycja E-sportowych Akademickich Mistrzostw Polski!

eampy_725_.jpg

18 października 2018 r.

 


Ruszyła druga edycja E-sportowych Akademickich Mistrzostw Polski. Studenci zafascynowani e-sportem po kilkuetapowych kwalifikacjach pod koniec listopada spotkają się w Warszawie, by walczyć w finałach E-AMP.

 


Rywalizacja odbędzie się w trzech dyscyplinach – Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends i FIFA 19. Formularz rejestracyjny oraz wszystkie informacje dotyczące rywalizacji znajdują się na stronie internetowej http://www.e-ampy.pl. Do najbliższej niedzieli, 21 października br. można sie rejestrować. Już dzień później, 22 października br., odbędzie się pierwsza tura otwartych, internetowych kwalifikacji. 

 


Uczestnicy tegorocznej edycji E-AMP rywalizować będą o tytuły Akademickich Mistrzów Polski na nowych zasadach. Przede wszystkim członkowie składów muszą posiadać status studenta tej samej wyższej uczelni, a od etapu półfinałowego wymagane jest członkostwo w Akademickim Związku Sportowym. W tym roku na uczestników czekają nie tylko medale, nagrody finansowe i rzeczowe, ale przede wszystkim miejsce w grupie finałowej ligi Edu Esports League oraz możliwość uczestnictwa w obozach i szkoleniach organizowanych przez Akademicki Związek Sportowy.

 


Kwalifikacje zakończą się w październiku, a kolejne rundy zaplanowane są od początku listopada. Organizatorzy informują, że finały na żywo odbędą się w dniach 24-25 listopada br. w Warszawie.
 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT