Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Skorzystaj z możliwości, jakie daje program ERASMUS+

Erasmus+ właściwy.jpg

27 lutego 2018 r.

 

 

Biuro Współpracy z Zagranicą Uniwersytetu Zielonogórskiego uprzejmie przypomina, że do 31 marca br.  przyjmuje zgłoszenia dotyczące wyjazdów na studia na semestry – zimowy i letni roku akademickiego 2018/2019 w ramach programu Erasmus+.

 

 

Studenci UZ mogą skorzystać z tego programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej i przez jeden bądź dwa semestry studiować na jednej z zagranicznych uczelni, a także odbywać praktyki w firmach poza granicami Polski. O wyjazd w ramach programu ERASMUS+ mogą ubiegać się studenci UZ, którzy ukończyli I rok studiów pierwszego stopnia. Uniwersytet Zielonogórski współpracuje z ponad 140 uczelniami zagranicznymi z całej Europy i świata.

 

 

Udział w programie ERASMUS+ to niesamowita przygoda. Dzięki kilkumiesięcznemu pobytowi w innym kraju, studenci nie tylko poszerzają swoją wiedzę w określonej dyscyplinie naukowej i doskonalą umiejętności językowe. Poznają inną kulturę, mają możliwość zwiedzania różnych ciekawych zakątków, a przede wszystkim nawiązują kontakt z rówieśnikami z całej Europy.

 

 

Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdów na studia w ramach programu ERASMUS+ znajdują się pod tym adresem: http://www.erasmus.uz.zgora.pl/rekrutacja-uzupelniajaca-na-wyjazdy-na-studia/ .

 

 

Zachęcamy, naprawdę warto!

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT