Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Sobota upłynie pod znakiem rozgrywek akademickich

30 listopada 2018 r.

 

Już jutro, czyli 1 grudnia (w sobotę),  czekają nas dwa wydarzenia sportowe z udziałem akademików. Na dobry początek na parkiecie zobaczymy siatkarzy. Dorobek podopiecznych trenera Krzysztofa Dobka to osiem rozegranych spotkań i szóste miejsce - to w bieżącym sezonie 2. ligi piłki siatkowej. Sobotni rywal akademików z Gdańska plasuje się na najniższym stopniu podium. Oba zespoły rozegrały tyle samo spotkań, i zakończyły pierwszą rundę rozgrywek. W inauguracyjnym meczu 2. ligi górą był zespół z województwa pomorskiego, pokonując reprezentację AZS UZ 3:1 (18:25, 25:22, 25:23, 25:22).

 

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - GKS Stoczniowiec Gdańsk

data: 1.12.2018 r. (sobota)

miejsce: hala UZ, ul. Prof. Szafrana 6

godzina: 15:00

 

Wstęp wolny!

 

 

Piłka siatkowa.jpg

 

 

 

Tuż po meczu siatkarzy ostatni pojedynek ligowy w roku 2018 we własnej hali  rozegrają szczypiorniści. Podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego podejmą czwartą siłę 1. ligi MSPR Siódemkę Miedź Legnica. Oba zespoły rozegrały już 9 spotkań. Do tej pory w rozgrywkach znacznie lepiej poczyna zespół gości. Legniczanie zgromadzili na swoim koncie 17 oczek, co daje im silną, czwartą pozycję w ligowym rankingu. Reprezentacja Grodu Bachusa od początku sezonu boryka się z kontuzjami i nie jest w pełni zadowolona ze swoich wyników. Po 9 kolejkach AZS UZ może cieszyć się z 3 zwycięstw. Taki rezultat pozwala ulokować się na 9 miejscu z dorobkiem 10 punktów. Po piętach zielonogórzan depcze Forza Wrocław. Bardzo blisko jest również ŚKPR Świdnica z zaledwie jednym oczkiem straty. Ścisk w dolnej części rankingu 1. ligi wróży niebywałe emocje. Akademicy chcą zawalczyć o zwycięstwo i zgarnąć pełną pulę punktów.

 

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - MSPR Siódemka Miedź Legnica

miejsce: hala sportowa UZ, ul. Prof. Szafrana 6

data: 1.12.2018 r. (sobota)

godzina: 19:00

 

Bilety:

ulgowe: 5 zł (uczniowie, studenci, renciści, emeryci za okazaniem legitymacji)

normalne: 10 zł (pozostałe osoby)

 

Wejściówki na mecz można zakupić 50 minut przed rozpoczęciem spotkania w kasie przy wejściu głównym (WEJŚCIE A). Ilość miejsc ograniczona!

 

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Zielona Góra.

 

 

Piłka ręczna.jpg
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT